Robertas Hartingas

28 straipsnių

Praėjusį mėnesį planetos čempiono titulą nuskynęs disko metikas Andrius Gudžius į kolekciją pridėjo dar vieną svarų apdovanojimą. Penktadienį Briuselyje vykusiame prestižinių IAAF Deimantinės lygos varžybų finale lietuvis artimiausia konkurentą pranoko beveik dviem metrais ir iškovojo pirmą vietą!

LLAF

Sėkmingai antrame karjeroje Europos lengvosios atletikos čempionate startavo 23-ejų metų Andrius Gudžius. Lietuvis jau pirmu bandymu diską numetė 64,44 m bei įvykdė kvalifikacinį normatyvą. Tarp visų dalyvių geriau pasirodė tik vokietis Robertas Hartingas (67,01 m), estas Gerdas Kanteris (65,79 m) i...

lengvoji.lt

Europos „Outdoor Classic Meeting“ serijos tarptautinėse lengvosios atletikos varžybose „Anhalt 2014“ Vokietijoje šeštą vietą vyrų disko metimo rungtyje tarp devynių dalyvių užėmė Virgilijus Alekna. Lietuvos disko metiko rezultatas - 62,09 m (59,68-60,03-59,50-x-x-62,09).

Sekmadienį Berlyno olimpiniame stadione vykusiose tarptautinėse ISTAF lengvosios atletikos varžybose vyrų disko metimo sektoriuje Virgilijus Alekna liko septintas. Geriausiu antruoju bandymu V. Alekna įrankį nuskraidino 60,86 m ir, aplenkęs tik rusą Viktorą Butenką (59,74 m), liko septintas.