Rimantas Stukas

188 straipsnių

Rimantas Stukas – Lietuvos mitybos profesorius. Visos naujienos ir straipsniai apie Rimantą Stuką publikuoti DELFI.lt portale. Foto, video reportažai, komentarai, specialistų apžvalgos.

Titas Atraškevičius, Indrė Pepcevičiūtė-Bogušienė

Kiek kiaušinių galima suvalgyti per dieną, per savaitę? Kaip tinkamai juos paruošti – koks turi būti trynys ir koks baltymas? Kaip reikėtų laikyti velykinius margučius, kad juos būtų saugu valgyti? Ir ką svarbu daryti, kad per šventes jaustumės gerai ir išvengtume persivalgymo? Į šiuos klausimus lai...

Roma Macijauskaitė

Ieškantys būdų sutaupyti pirkėjai vis dažniau atsigręžia į tokius tradicinius ingredientus, kurie būna ne tik universalūs, bet ir nebrangūs. Varškė – vienas jų, o svarstant, ką su ja nuveikti, neabejotinai vienas populiariausių variantų – varškėčiai, kurie turi magišką galią nukelti į vaikystę.

Žinių radijo laida „Sveikatos laikas“, vedėja Rima Balanaškienė, parengė Gabrielė Grinkaitė

Vieni kiaušinių vengia ir išvis nevalgo, kiti neįsivaizduoja pusryčių be šio produkto. Vilniaus universiteto Medicinos fakulteto profesorius Rimantas Stukas sako, kad kiaušiniuose yra daugybė naudingų organizmui medžiagų, tačiau nereikėtų persistengti juos valgant.

Brigita Ragickaitė, Specialusis projektas „Pasirūpink savimi“

Kol ankstyvas pavasaris dar nelepina mūsų saulėtomis dienomis, dažnas skundžiasi nuovargiu ir nuotaikos svyravimais. Ieškodami pablogėjusios savijautos priežasčių, įprastai kaltiname miego trūkumą ar stresą darbe ir pamirštame, kad problema gali slypėti mityboje ir biologiškai aktyvių medžiagų trūku...