Rimantas Mikaitis

98 straipsnių

Kauno liberalų Liberalų sąjūdžio lyderis jau yra sėdėjęs mero kėdėje – po 2011 metų savivaldos rinkimų 55 metų R. Mikaitis apie pusmetį vadovavo Kaunui.

Į politiką R. Mikaitis įsitraukė 1999 metais, tapdamas Lietuvos liberalų sąjungos nariu. Nuo 2003 mų jis buvo renkamas Kauno miesto tarybos nariu. Ėjo vicemero (2007–2011 m.) irpareigas. R. Mikaitis yra Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžio partijos pirmininko pavaduotojas, Kauno miesto skyriaus pirmininkas. Šiuo metu dirba VšĮ „Laisvės studijų centras“ vadovu.

R. Mikaitis žinomas ir kaip orientavimosi sporto entuziastas - už aukštus auklėtinių pasiekimus jam yra suteiktas Lietuvos nusipelniusio trenerio vardas.

Nerijus Povilaitis

Kauno mero Visvaldo Matijošaičio sprendimas įsigyti apleistą istorinį Kačiūniškės dvarą ir jį sutvarkyti galiausiai baigėsi skandalinga istorija. Paaiškėjo, kad statybos darbai vyko be leidimų ir projektų, nugriauti ir sunaikinti du kultūros vertybėmis pripažinti pastatai. Dėl to kilo ginčas su Kult...

Vakar į pirmąjį posėdį susirinko naujos kadencijos Muziejų taryba, išrinktas jos pirmininkas ir pavaduotojas. Muziejų tarybai trejus metus pirmininkaus Lietuvos nacionalinio dailės muziejaus direktorius dr. Arūnas Gelūnas, jo pavaduotoju tapo Kauno miesto muziejaus direktorius Gabrielius Sužiedėlis.

Vasario 16-ąją į 2022-ųjų Europos kultūros sostinę Kauną atkeliauja ilgai lauktas svečias – Lietuvos Tarybos nutarimas dėl Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo, pasirašytas 1918 m. vasario 16 d. Vilniuje, skelbiama pranešime žiniasklaidai.