Renaldas Čiužas

18 straipsnių

Renaldas Čiužas – buvęs Narkotikų, tabako ir alkoholio departamento direktorius. Renaldas Čiužas taip pat anksčiau yra vadovavęs Valstybinei ne maisto produktų inspekcijai, Socialinės komunikacijos institutui, dirbo aukštosiose mokyklose.

Narkotikų, tabako ir alkoholio kontrolės departamentas

Pastaraisiais metais daugėja jaunuolių, kurie išvis nevartoja jokių alkoholinių gėrimų arba jų atsisako, jei iki tol vartojo. Ypač tokia tendencija stebima tarp jaunuolių vaikinų, kurių gretose yra šiek tiek daugiau abstinentų, nei tarp merginų.

Narkotikų, tabako ir alkoholio kontrolės departamentas

Lietuvoje jau keliolika metų teikiamos žemo slenksčio kabinetų paslaugos duoda teigiamų rezultatų. Kasmet čia apsilanko vis daugiau žmonių, kuriems padedama sumažinti jų rizikingą elgseną, susijusią su narkotikų vartojimu, mažėja registruotų ŽIV atvejų, kai užsikrečiama per švirkščiamuosius narkotik...

Narkotikų, tabako ir alkoholio kontrolės departamentas

Narkotikų, tabako ir alkoholio kontrolės departamentas (NTAKD) informuoja, kad nikotino pagalvėlės negali būti platinamos mūsų šalyje, imituojant tabako gamini us ir jų pakuotes. Įmonių, kurios platina šiuos produktus ar planuoja tai daryti, prašoma juos išimti iš prekybos, o žmonių – nevartoti.