Privalomojo sveikatos draudimo fondo

140 straipsnių

Antradienį Seimas po svarstymo pritarė 2024 metų Privalomojo sveikatos draudimo fondo biudžeto rodiklių patvirtinimo įstatymo projektui, kuriuo siūloma patvirtinti kitų metų Privalomojo sveikatos draudimo fondo biudžetą (PSDF) – daugiau kaip 3,461 mlrd. eurų pajamų ir tiek pat išlaidų.

Daiva Žeimytė-Bilienė, laida „Iš esmės“, Virginija Spurytė

Sveikatos apsaugos ministras Arūnas Dulkys pažadėjo, jog šie metai sveikatos apsaugoje yra proveržio etapas. Anot jo, išties reikšmingai padaugės inovatyvių vaistų, kuriuos galės rinktis pacientai, be to, sparčiai sprendžiama ir eilių patekti pas gydytoją problema. Delfi TV laidoje „Iš esmės“ jis pa...

Aurelijus Veryga, Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga

„Lyja pinigais“. Toks pirmasis įspūdis pasiklausius Valstybės ir kitų biudžetų, taip pat ir Privalomojo sveikatos draudimo biudžeto pristatymų. Kalbama, kad geriau esą dar nėra buvę. Tačiau ar iš tikrųjų? Nekalbėsiu apie valstybės skolą. Apie ją jau tiek prikalbėta.

Nuo liepos 1-osios įsigalioja atnaujinta ambulatorinių slaugos paslaugų namuose (ASPN) teikimo tvarka, kuri padės greičiau įvertinti pacientų poreikius ir suteikti reikiamas paslaugas laiku. Nuo pacientų poreikių priklausys ir kompensuojamų paslaugų skaičius, sudėtingais atvejais jos galės būti teik...

Birutė Mačienė

enktadienį Šakių rajono savivaldybės taryba nutarė pasiūlyti Kauno miesto savivaldybei perimti Šakių rajono savivaldybei nuosavybės teise priklausančią greitosios medicinos pagalbos (GMP) stotį. Už tokį sprendimą balsavo 16 šakiečių politikų, trys buvo prieš ir trys susilaikė.