Taisymo platforma „Tingit“ gavo 500 000 eurų finansavimą iš tarptautinės rizikos kapitalo fondų grupės. Pradėdama nuo mados prekių, lietuviška programėlė siekia palengvinti ir supaprastinti daiktų taisymą bei prisidėti prie perteklinio vartojimo mažinimo. Startuolis jau ieško naujų rinkų ir planuoja...
prekės ženklas
86 straipsnių
Prekių ženklas (angl. brand; įdagas) – grafinis ženklas, žodis ar žodžių junginys, žymintis ir atskiriantis vienam asmeniui (įmonei) priklausančias prekes nuo kitam asmeniui (įmonei) priklausančių prekių. Prekinis ženklas yra vienas rinkodaros, reklamos elementų. Geras prekių ženklas gamintojui ar prekybininkui duoda nemažai naudos.
Konkurencijai darbo rinkoje nemažėjant, vis daugiau organizacijų investuoja į darbdavio įvaizdžio kūrimą kaip priemonę naujų darbuotojų pritraukimui. Nors įvaizdis – svarbu, jo nebepakanka, nes didesniu iššūkiu už pritraukimą tampa darbuotojų išlaikymas. Norint darbdavio prekės ženklu pasiekti abiej...
Maisto produktų su receptais rinkinius tiekianti „Vakarienės prenumerata“ parduodama, pranešama šio prekės ženklo paskyroje „Facebook“. Pageidaujama kaina – 30 tūkst. eurų.
„Havas Group“ ir „Norstat LT“ atliktas vartotojų tyrimas atskleidė, kad perkant maistą šalies gyventojų pasirinkimą nulemiančiu faktoriumi dažnai tampa gaminių kokybė. Taip pat nemažai dėmesio teikiama prekių kilmės šaliai, noriai renkamasi vietinių gamintojų produkcija.
Ko reikia prekės ženklui, kad jis išsiskirtų, būtų įsimenamas ir patrauklus? Atrodytų, šiais laikais tiek daug skirtingų komunikacijos bei rinkodaros kanalų, tiek daug galimybių pasakoti apie save. Tačiau kas išties veikia? Ko reikia, norint būti pačiu geriausiu ir mylimiausiu? Apie tai pasakoja eks...
Kaip netradicinės mados prekių ženklas iš mažo Lietuvos miestelio pasiekė 50 milijonų JAV dolerių apyvartą (2)
Du ambicingi mokyklos laikų draugai iš Skuodo Gytis Gelžinis ir Linas Motiejauskas pavertė savo svajone realybe, kai 2016 metais įkūrę įmonę BURGA, revoliucionavo tech aksesuarų industriją. Tuomet tik pradedantis startuolis šiandien virto 50 mln. dolerių vertės imperija, įrodančia, kad ir kasdieniai...
Kūrėjai visada ieškojo istorijų, kurios galėtų paliesti širdis – ypač vaikų. Šių laikų pasakos nebetelpa vien tik ant popieriaus lapų – jos išplinta į ekranus, žaislus, net į mados pasaulį. Tačiau kaip animacinis siužetas gali tapti visuotine sensacija? Simona Krasauskienė, „NJ World” vadovė, atstov...
Natalija Bunkė, viena iš žvaigždžių, kuri savo žinomumą sugeba paversti pilnėjančiomis sąskaitomis ir nekilnojamuoju turtu.
Prekių ženklą „Manilla“ valdančios įmonės „Dermofaktorius“ veikla bus stabdoma, inicijuojama bankroto procedūra, rašoma įmonės išplatintame pranešime. Jame nurodoma, kad lietuviškos kosmetikos prekės ženklas „Manilla“ tampa „Manilla Med“, atsiradus privačiam investuotojui.
Papasakojo, kaip susikurti asmeninį prekės ženklą ir kokiuose socialiniuose tinkluose tai daryti: žinomumas padeda uždirbti daugiau (1)
„Dirbdami su savo asmeniniu prekės ženklu tikslingiau augame kaip profesionalai, be to, lengviau tampame atpažįstami savo industrijos atstovams, paprasčiau dalintis žiniomis socialinėje medijoje, konferencijų scenose, žiniasklaidoje“, – pranešime žiniasklaidai sako asmeninio prekės ženklo ekspertė, ...
Simona Snarskis – viena iš pirmaujančių mados, grožio ir stiliaus instagramo turinio kūrėja. Jos auditorija – daugiau kaip 186 tūkstačius sekėjų (www.instagram.com/simonasnarskis/). Anglijoje gyvenanti lietuvė – mados žvaigždė ne vienoje šalyje. Ji papasakojo apie netipinį gyvenimo būdą ir darbą su ...
Kiekvienas ieško naujų, efektyvių sprendimų, kurie leistų sutaupyti daugiau. Pasak prekybos tinklo „Iki“ komunikacijos vadovės Vaidos Budrienės, pastaruoju metu vienas sparčiausiai populiarėjančių taupymo būdų – į krepšelius keliaujantys privatūs prekių ženklai.
Reaguodama į pasirodžiusią viešą kritiką, kad lietuviška aprangos gamintoja „Audimas“ vis dar vykdo veiklą Rusijoje, jos vadovė Lina Šlegerienė teigia, kad bendrovė šioje šalyje neturi jokio turto, o jos prekės ženklas naudojamas neteisėtai.
Ar žinojote, kad kiekvienais metais į sąvartynus patenka tūkstančiai metrų naudojimui tinkamų audinių bei naujų drabužių, kurių buvo pagaminta per daug? Galbūt likučių naudojimas, kuriant naujas drabužių kolekcijas, gali tapti vienu iš būdų, sprendžiant šią problemą?
Ekonominio neapibrėžtumo laikais gyvenantys lietuviai dėmesį vis dažniau kreipia į vieną prekių kategoriją – tai privačių prekės ženklų produktai. Vaidos Budrienės, prekybos tinklo „Iki“ komunikacijos vadovės teigimu, per pirmus devynis šių metų mėnesius, palyginti su tokiu pat laikotarpiu pernai, p...
Jungtinėje Karalystėje pirmaujanti „Rolex“ prekiautoja, „Watches of Switzerland Group“, perkels savo pagrindinę parduotuvę į daug didesnio ploto vietą Londone, tuo pabrėždama savo tikėjimą stipria garsaus šveicarų prekės ženklo paklausa.
Verslo plėtra besirūpinantys verslai nuolat ieško eksporto galimybių. Su daugiau nei 500 įmonių per paskutinius penkerius metus dirbusi „BrandLAB“ lektorė ir konsultantė Ieva Bieliūnaitė–Jankauskienė pastebi, kokias klaidas daro verslai, norėdami išplėsti savo pardavimus užsienio rinkose.
Prekės ženklas – nėra vien logotipas, tai ir priemonė, padedanti įmonei judėti į priekį ir augti komandai viduje. Tuo įsitikinusi namų kvapų ir kvepiančių žvakių prekės ženklo „Pure Flame“ rinkodaros vadovė Rasa Jakelienė.
Viename Vilniaus prekybos centre, savaime suprantama, tokiame labiau ne iš pirmojo ešelono, pardavinėja kavą, pažymėtą labai garsiu pasauliniu kavinių prekių ženklu.