Peugeot Expert

8 straipsnių

Vokietijos automobilių gamintojas „Opel“, kuris šiuo metu priklauso prancūzų „PAS Peugeot-Citroen“, paskelbė, kad iki 2020-ųjų pristatys aštuonis naujus arba atnaujintus modelius. Tačiau, kaip rašo „carscoops.com“, su trimis bus atsisveikinta.

Jurgis Paplaitis, specialiai „Motorams“ iš Varšuvos

Štai jau kelerius metus manęs nepaliauja stebinti sparčiai tobulėjantys komercinės paskirties lengvieji automobiliai, siūlantys tokias pačias moderniausias technologijas kaip ir naujausi keleiviniai automobiliai, bet tuo pačiu nestokojantys ir praktiškų savybių, kuriomis keleivinės mašinos jiems iš ...

Naujasis komercinis automobilis „Peugeot Expert“ jau atgabentas susipažinimui į didžiausias kompanijos atstovybes. Pranešime žiniasklaidai rašoma, kad jau paskelbtos ir kainos. Pradinė šio automobilio kaina sieks 22 tūkst. 82 eurus.

Prancūzijos kompanija „Peugeot“ atnaujino komercinį automobilį „Expert“. Gamintojo atstovų pranešime žiniasklaidai teigiama, kad ant naujos EMP2 platformos sukurtas ir inovatyvių technologijų kupinas modelis Baltijos šalyse pasirodys šių metų vasarą.