Nacionalinis stadionas

177 straipsnių

Nacionalinis stadionas – daugiafunkcis, įvairios paskirties planuojamas stadionas Šeškinėje, Vilniuje, netoli prekybos centro „Akropolis“.

2010 metų kovą stadiono statybų darbai yra nutraukti dėl lėšų stokos. Statybų darbus buvo bandoma atnaujinti jau kelis kartus, tačiau nesėkmingai. Stadionas buvo nugriautas 2022 m.

Ignas Dobrovolskas, Žygimantas Šilobritas

Nacionalinį stadioną iš „BaltCap“ perimančios „Hanner“ vadovas Arvydas Avulis sako ir po Viešųjų pirkimų tarnybos (VPT) pastabų vis dar tikintis, kad dėl projekto galima rasti susitarimą. Tačiau jis tikino jau padaręs nuolaidų ir nežinąs, kaip būtų galima kompleksą pastatyti už mažesnę kainą.

Žygimantas Šilobritas

Viešųjų pirkimų tarnyba (VPT) praneša, kad Nacionalinio stadiono koncesinės sutarties projekto pakeitimuose trūksta kainos apskaičiavimo pagrįstumo, todėl Vilniaus savivaldybė ir Švietimo, mokslo ir sporto ministerija (ŠMSM) rizikuoja permokėti. Taip pat, anot institucijos išvados, nėra aišku, kodėl...

Aneta Kurowska

Kol Vilniuje netyla aistros dėl daugiau nei 30 metų statomo Nacionalinio stadiono, Ryga ėmėsi antro mieste stadiono projekto. Planuojama, kad naujas stadionas turėtų talpinti nuo 15 iki 20 tūkst. žmonių (projektas dar nepaskelbtas), o jo statybų pabaiga numatoma ne anksčiau kaip 2027-aisiais metais.

Arnoldas Pikžirnis, Demokratų sąjungos „Vardan Lietuvos“ administracijos vadovas

Viena konservatorių lyderių, premjerė Ingrida Šimonytė, sausio mėnesį sukvietė visų parlamentinių partijų atstovus ir suformavo užduotį – atsinešti pasiūlymus papildomam krašto apsaugos finansavimui. Vyriausybės žinutė aiški ir paprasta: turime pasiruošti Lietuvos gynybai, jei Rusija įveiks Ukrainą....