meilužiai

24 straipsnių

www.5braskes.lt

Tikėsite tuo, ar ne, bet Zodiako ženklas bent iš dalies apibūdina, koks žmogus jūs esate. Šį kartą aptarsime, kaip kiekvienas Zodiako ženklas elgiasi santykiuose. Ar jūsų šeimyniniai santykiai bus sėkmingi? Ar esate linkusi į neištikimybę? Čia rasite visus rūpimus atsakymus.

www.5braskes.lt

Jie žinomi, turtingi ir geidžiami, o ir pagundų aplink – nesuskaičiuojama galybė. Prie gražuolių aktorių aplink sukiojasi būriai merginų, svajojančių tapti jų išrinktosiomis (ar net pagimdyti vaikus!). Įspūdingų formų gražuolės dainininkė net bijo išeiti į viešumą, nes gerbėjai tiesiog griūna po koj...

Lietuviai yra atsipalaidavę ir nuotykių miegamajame ištroškę meilužiai, atskleidė pažinčių svetainės flirtas.lt apklausa. Vyrai ir moterys miegamajame atsipalaiduoja skirtingai, o norintiems paeksperimentuoti partnerio amžius turėtų būti svarbiausias kriterijus. Labiausiai atsipalaidavę yra 31-36 m....

www.5braskes.lt, Uršulė Raganė

Nežinia, kiek tame yra tiesos, bet atsižvelgiant į tai, jog numerologijos pradininkas Pitagoras nebuvo kvailas vyras, manau, kažkiek galima ja tikėti. Jei svarstote, ar su mylimuoju esate vienas kitam skirti, verta sužinoti, ką žada skaičiai jūsų porai.

www.5braskes.lt

Ne veltui kuriami filmai apie tai, kaip genialiai moterys sugeba meluoti. Taip, mums tai tarsi į kraują įaugę. Kartais tai melas, skirtas apsaugoti save ar kitus. Jį gudriai vadiname „nekaltu“ melu.