Lukaš Rosol

142 straipsnių

Bazelyje (Šveicarija) vykstančio Teniso profesionalų asociacijos (ATP) 500 serijos turnyro „Swiss Indoors Basel“ vienetų atrankos varžybų pirmajame rate šeštadienį lietuvis Ričardas Berankis 3:6, 6:1, 6:2 nugalėjo 28-erių metų monakietį Hugo Nysą (ATP 422).

Vokietijos teniso klubų čempionato trečiojo turo susitikime sekmadienį Diuseldorfo „Allpresan Rochusclub“ komanda, kuriai atstovauja lietuvis Ričardas Berankis, 5-1 nugalėjo Senelagerio „Hammerling TuS“ ekipą ir iškovojo antrąją pergalę iš eilės.

Maskvoje tęsiasi „VTB Kremlin Cup“ teniso turnyras, kurio prizinį fondą sudaro 792 tūkst. JAV dolerių. Pirmas bilietą į ketvirtfinalį iškovojo Fabio Fognini, kuris pirmame etape nugalėjo geriausią Lietuvos tenisininką Ričardą Berankį. Šį kartą italas įveikė septintą pagal skirstymą tėvynainį Paolo L...

Indijoje vykstančiame ATP serijos „Aircel Chennai Open 2014“ tarptautiniame vyrų teniso turnyre, kurio prizų fondą sudaro 425,5 tūkst. JAV dolerių, ketvirtadienį baigėsi vienetų varžybų aštuntfinalio etapas.