Liz Truss

Liz Truss

Liz Truss – 1975 metais gimusi britų politikė, Konservatorių partijos lyderė. Iš Boriso Johnsono Liz Truss perėmė Konservatorių partijos pirmininkės ir visos Jungtinės Karalystės ministrės pirmininkės pareigas. Liz Truss buvo  trečioji JK ministrė pirmininkė po Theresos May ir Margaret Thatcher. Neilgai išbuvusi poste, Liz Truss iš pareigų pasitraukė. 

Keistos karališkosios šeimos vonios ir tualeto taisyklės: draudžiami daiktai, nevartotini žodžiai ir griežtos maudymosi procedūros (1)

Kuo daugiau sužinome apie karališkosios šeimos narių gyvenimo būdą, tuo mažiau juos garbiname. Aišku, jie turi pilių, papuošalų ir mėgaujasi...

Svarui prognozuoja didelius nuostolius: investuotojai bando juo atsikratyti

Nedaugelis pagrindinių valiutų šiemet gali patirti tiek nuostolių dėl jenos pozicijų susigrąžinimo kiek Jungtinės Karalystės svaras sterlingų.

Karališkasis biografas įvardijo galimą karalienės Elžbietos II mirties priežastį: tikėtina, kad monarchė sirgo sunkia liga (1)

Karališkasis biografas Gilesas Brandretas įvardijo tikėtiną Elžbietos II mirties priežastį. Gydytojai oficialia mirties priežastimi įvardijo...

Naujoji JK vyriausybė pristatė ekonominį planą, pagal kurį kels mokesčius

Naujoji Jungtinės Karalystės ( JK ) vyriausybė ketvirtadienį pristatė ekonominį planą, pagal kurį kels mokesčius ir mažins išlaidas.

Žiniasklaida: Rusijos specialiosios tarnybos buvo įsilaužusios į Liz Truss telefoną JK opozicija ragina ištirti pranešimus apie įsilaužimą (1)

Rusijos specialiųjų tarnybų agentai buvo įsilaužę į buvusios Didžiosios Britanijos premjerės Liz Truss telefoną, kai ji dar vadovavo šalies...