kukurūzai

kukurūzai

Paprastasis kukurūzas (lot. Zea mays, angl. Maize, vok. Mais) – miglinių (Poaceae) šeimos kukurūzų (Zea) genties augalas.

Augalas vienmetis, užauga iki 1-3, o kartais net iki 5 m aukščio. Lapai platūs. Vyriški kuokeliniai žiedai sukrauti viršūninėje šluotelėje, moteriški piesteliniai – lapų pažastyse burbuolės pavidalo žiedynuose.

Puiki vasaros atgaiva: šalta sriuba „Sangrita“ (5)

Šviežių pomidorų ir apelsinų sulčių derinys iš karto verčia pagalvoti apie „Sangritą“, ir tai ne keista, kadangi būtent „ Sangrita “...

Po gausaus lietaus košmaras laukuose – liūtis kai kur išguldė ir pusę pasėlių (84)

Ūkininkams šio sezono pradžia atnešė nemažai galvosopio. Pirmiausiai – išties labai vėsus pavasaris, vėliau – stipri šalna su itin dideliu...

Štai kas gali lemti iš pažiūros niekuo nepaaiškinamą svorio augimą (11)

Stresas gali iš pamatų supurtyti medžiagų apykaitos procesą. Ką gi daryti, suvokus, kad norą valgyti provokuoja neigiamos emocijos?

Išsamus mitybos pagal ajurvedą gidas: žinodami savo tipą lieknėsite be kančių (10)

Mityba pagal ajurvedą – tai valgymas, atsižvelgiant į unikalų vidinių energijų balansą. Skamba mįslingai? Tuojau sužinosite, ką tai reiškia.

Nepatikėsite, koks gali būti rezultatas – 11 augalų porų, kuriuos tinka sodinti kartu vilioja apdulkintojus ir vaiko amarus (9)

Šiuos augalus kartu sodina jau seniai, tik anksčiau šį faktą vadino protėvių išmintimi, o dabar biologai bent jau iš dalies supranta, kodėl šie...

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
|Populiariausi straipsniai ir video