Khloe Kardashian

Khloe Kardashian nuotraukos – vėl kritikų taikinyje: kiek iš tiesų jose fotošopo? (10)

Khloe Kardashian vėl buvo apkaltinta socialinės žiniasklaidos nuotraukų koregavimu, kai gerbėjai sukritikavo jos naujausią seksualių atvaizdų seriją.

Beprotiškiausi garsenybių vakarėliai: Edas Sheeranas slėpėsi nuo policijos, Tomas Cruise'as laužėsi pro tvorą, Celine Dion šoko ant stulpo (2)

Kamuoja sąžinė, kad daugumą savaitgalių praleidžiate susisupę į antklodę ir kimšdami bulvių traškučius katės kompanijoje? Nesibaiminkite:...

Šių įžymybių svorio pokyčiai buvo aptarinėjami garsiausiai: kurie ryžosi operacijoms, o kurie lieknėti nusprendė natūraliai? (15)

Garsenybės dažnai sulaukia dėmesio ne tik dėl savo gyvenimo būdo ar darbų, bet ir dėl išvaizdos. Ne išimtis ir kūno linijos. Vieni jas keisti...

Khloe Kardashian parduoda namus, kuriuos prieš kelerius metus pirko iš Justino Bieberio: prabangaus būsto vertė – 15,5 mln. dolerių (9)

Khloe Kardashian parduoda didžiulį namą Calabase, Kalifornijoje gyvenimo būdo patarėjui Dharui Mannui, kuris socialinėje žiniasklaidoje jau gyrėsi...

Khloe Kardashian buvo diagnozuotas koronavirusas (5)

Khloe Kardashian buvo nustatytas koronavirusas COVID-19, praneša DailyStar. Prieš gaunant rezultatus moterį krėtė drebulys.

1 2 3 4 5 6 7