Kęstutis Glaveckas

Kęstutis Glaveckas

Kęstutis Glaveckas (1949 metai balandžio 30 diena – 2021 metai balandžio 30 diena) – Lietuvos signataras, politikas ir ekonomistas

K. Glaveckas buvo vienas iš Lietuvos laisvosios rinkos instituto įkūrėjų, ilgametis ir aktyvus Lietuvos politinis veikėjas. Politikoje dalyvavo nuo 1986 metų, vėliau tapo Lietuvos Aukščiausiosios Tarybos – Atkuriamojo Seimo deputatu, balsavo už Lietuvos nepriklausomybės atstatymą. 1996 metais K. Glaveckas tapo Seimo nariu, vėliau į jį išrinktas buvo dar 6 kartus.

Pagal išsilavinimą K. Glaveckas buvo habilituotas ekonomikos mokslų daktaras, parašęs ir išpublikavęs virš 300 mokslinių darbų ekonomikos rinkos klausimais. Ekonomikos tema K. Glaveckas taip pat išleido 3 knygas.

Už nuopelnus Kęstutis Glaveckas buvo apdovanotas Lietuvos didžiojo kunigaikščio Gedimino ordino kryžiumi, Lietuvos nepriklausomybės medaliu.

Antakalnio kapinėse palaidotas Seimo narys, signataras Kęstutis Glaveckas

Vietoj Glavecko Seime dirbs Trakų merė Rudelienė (54)

Mirus Seimo nariui Kęstučiui Glaveckui , jo vietą Seime pagal užims Trakų rajono merė liberalė Edita Rudelienė .

Svarbiausi savaitgalio įvykiai: Lenkijos premjero vizitas ir koronaviruso situacija (44)

BNS pateikia svarbiausių savaitgalio naujienų Lietuvoje ir užsienyje apžvalgą:

Antakalnio kapinėse palaidotas Seimo narys, signataras Kęstutis Glaveckas prie kapo jautrius žodžius skyrė žmona, bičiuliai, kolegos (322)

Sekmadienį Antakalnio kapinėse buvo palaidotas ilgametis Seimo narys, Kovo 11-osios akto signataras Kęstutis Glaveckas .

Į paskutinę kelionę Vilniuje išlydėtas Seimo narys Kęstutis Glaveckas (8)

Sekmadienį Antakalnio kapinėse buvo palaidotas ilgametis Seimo narys, Kovo 11–osios Akto signataras Kęstutis Glaveckas. Urna iš laidojimo namų...

Atsisveikinimas su Kęstučiu Glavecku: susirinkę bendražygiai sunkiai rinko žodžius papildyta (251)

Penktadienį ryte mirus Seimo nariui, Kovo 11-osios Akto signatarui Kęstučiui Glaveckui, jis pašarvotas Vilniaus laidojimo rūmuose. Į atsisveikinimą su...

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10