Kastytis Lubys

22 straipsnių

Marius Eidukonis, Marija Rudzevičūtė

Bendrovė „Vilniaus viešasis transportas“ kitą savaitę aukcione parduos 15 troleibusų. Taip pat teigiama, kad bankui netrukus bus įkeisti 90 autobusų „Volvo“, o į sostinę sugrįš ir privatūs vežėjai.

Parengė Monika Burvytė

Vilniaus miesto savivaldybės administracijos Miesto ūkio ir transporto departamento vyriausiasis specialistas Kastytis Lubys sako, kad elektromobiliai yra labai aktuali transporto priemonė, ypač Vilniui. „Žinių radijo“ laidoje „Patogumo kaina“ jis užsiminė, jog jų įkrovimo infrastruktūros plėtra net...

Šarūnas Černiauskas

Pernai liepą startavusi pertvarkyta Vilniaus viešojo transporto sistema kol kas pateisina reformos autorių lūkesčius. Visų pirma – finansinius. Mat pakeista bilietų sistema bei iš miesto išgyvendinti privatūs vežėjai leido gerokai pagerinti savivaldybės viešojo transporto rodiklius.

Indrė Pepcevičiūtė

Kiek daugiau nei prieš metus Vilniaus miesto tarybos nariai nutarė, kad artimiausius 30 metų sostinėje bus diegiamas naujos rūšies transportas – greitasis tramvajus. Tačiau savivaldybės atstovai teigia, kad tai dar nenuspręsta.

Rasa Laukaitienė

Kiekvieną dieną į darbą ir iš darbo važiuoju 40 maršruto autobusais. Niekada jokių problemų nebuvo. Prieš keletą savaičių iš kažkur atsirado tokie keisti balti kampuoti autobusai, kuriuose nėra galinių durų. Net ryte, kai nedaug keleivių, yra labai nepatogu. Ką kalbėti apie kelionę namo po darbo. Ke...

Erika Fuks, Rūta Juozapaitytė

Pirmadienį, liepos 1 d., sostinės transportas pajudėjo pagal naująją schemą: daugiau juostų skirta autobusams, taksi ir automobiliams, kuriais keliauja keturi ir daugiau keleivių. DELFI kalbinti sostinės gyventojai, į darbus važiavę nuo 6.30 val. ryto su kamščiais dar nesusidūrė.