Jurgita Šiugždinienė

180 straipsnių

Jurgita Šiugždinienė – Lietuvos politikė, visuomenės veikėja bei socialinių mokslų daktarė. Gimė 1972 metais kovo 1 dieną, Kaune. Politikė yra Tėvynės Sąjungos – Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) partijos narė.

2020 metais J. Šiugždinienė paskirta švietimo, mokslo ir sporto ministre.

2008-2020 metais KTU Socialinių, humanitarinių mokslų ir menų fakulteto docentė bei 2013-2015 metais šio fakulteto dekanė. Taip pat J. Šiugždinienė yra apdovanota Prancūzijos vyriausybės Akademinių palmių apdovanojimu už nuopelnus Prancūzijos kultūrai.

2020 metais kartu su TS-LKD išrinkta į 2020-2024 metų Lietuvos Respublikos Seimą.

Simona Voveriūnaitė

Pasitraukus švietimo, mokslo ir sporto ministrui Gintautui Jakštui, jo pareigas laikinai eina socialinės apsaugos ir darbo ministrė Monika Navickienė. Nors premjerė Ingrida Šimonytė paskelbė, kad naujo švietimo, mokslo ir sporto ministro galima tikėtis nebent vasarą, Delfi žiniomis, tam tikras plana...

Atnaujinta
Šimonytė teigia nesiūliusi Šiugždinienei vėl užimti postą
Augustė Lyberytė

Ieškant kandidatų pakeisti pasitraukusį Gintautą Jakštą, premjerė Ingrida Šimonytė sako nesiūliusi buvusiai ministrei Jurgitai Šiugždinienei grįžti vadovauti Švietimo, mokslo ir sporto ministerijai (ŠMSM). Visgi, ar svarsto apie tokį scenarijų, Vyriausybės vadovė neatsako.

Viktorija Smirnovaitė

Laikinai švietimo, mokslo ir sporto ministrės pareigas perėmusi socialinės apsaugos ir darbo ministrė Monika Navickienė sako, kad pasigedo Nacionalinės švietimo agentūros (NŠA) pagalbos mokykloms, kurios tarpinių patikrinimų metu susidūrė su techniniais nesklandumais.