Juozas Ruolia

Juozas Ruolia

Juozas Ruolia – Lietuvos fitoterapeutas, gimęs 1950 metais gegužės 18 dieną. Studijavo mediciną Vilniaus universiteto Medicinos fakultete. Tačiau dėl nesutarimų kilusių su to meto fakulteto vadovais, J. Ruolios studijos buvo nutrauktos.

1971 metais Juozas baigė P. Mažylio medicinos mokyklą, kurioje įgavo pradinių medicinos žinių. Vėliau, aukštojo mokslo diplomą įgijo studijuodamas biologiją Krasnojarsko valstybiniame pedagoginiame institute.

Nuo 1977 metų daktaro veikla susijusi su medicinos darbuotojų kvalifikacijos tobulinimo įstaigomis. Taip pat, J. Ruolia dirba integracinės onkologijos principais žmogaus saugoje nuo vėžio nepasikartojimo.

J. Ruolia mirė gegužės 11 dieną. 

Šalies vadovai pareiškė užuojautą dėl fitoterapeuto Juozo Ruolios mirties: jo indėlis nebus pamirštas (1)

Prezidentas Gitanas Nausėda pareiškė užuojautą dėl fitoterapeuto, Lietuvos sveikatos apsaugos darbuotojo Juozo Ruolios mirties.

Mirė fitoterapeutas Juozas Ruolia (8)

Trečiadienį po sunkios ligos mirė garsus fitoterapeutas Juozas Ruolia . Šią žinią portalui „Delfi“ patvirtino Nacionalinis vėžio institutas.

Fitoterapeutas Ruolia įvardijo vieną naudingiausių augalų sergantiems vėžiu: „išgaudo“ piktybines ląsteles (6)

Vėžys – viena klastingiausių ligų, todėl, gydytojo kabinete išgirdus būtent šią diagnozę, apima siaubas ir jausmas, lyg pasaulis slystų iš po...

Net ir turint genetinį polinkį susirgti vėžiu, riziką įmanoma sumažinti: kas gali padėti?

Paveldimo vėžio atvejais dažniausiai kalbama apie BRCA1 ir BRCA2 genų mutacijas, kurios didina krūties , kiaušidžių , prostatos , retesniais...

Ruolia atkreipė dėmesį į augalą, turintį ir priešvėžinių savybių: pats spėjo įsitikinti veiksmingumu (2)

Onkologinės ligos išsiskiria tuo, kad net ir po sėkmingo gydymo išlieka didelė jų atsinaujinimo rizika. Dėl to vėžiu sergantys ir jį įveikę...