Jordanas Ayew

15 straipsnių

Praėjusiame ture Anglijos „Premier“ lygoje pagaliau debiutavęs vartininkas Giedrius Arlauskis sugrąžintas į sau labiau įprastą vietą. Šeštadienio rungtynėse su „Norwich City“ ekipa „Watford“ klubo strategas Quique Sanchezas Floresas vartų gynybą vėl patikėjo veteranui iš Brazilijos Heurelho Gomesui.

Prancūzijos futbolo lygoje prasidėjo šešioliktas turas. Čempionato lyderis „Marseille“ klubas svečiuose jėgas išbandė su „Lorient“ komanda ir dvikova baigėsi tik lygiosiomis 1:1 (1:1). Marselio ekipa pirmavo po Dimitrijaus Payet smūgio 32-ą minutę, bet Jordanas Ayew 37-ą minutę išlygino skirtumą.

Sekmadienį trejomis rungtynėmis Prancūzijoje baigėsi „Ligue 1” čempionato XIV-as lygos turas. „Marseille“ klubas namuose susitiko su „Lille“ komanda ir nugalėjo varžovus rezultatu 1:0 (0:0). Pergalingą įvartį Jordanas Ayew pelnė 46-ą minutę. Po pergalės Marselio ekipa surinko 26 taškus ir pasivijo l...

Trečiadienį Prancūzijoje buvo sužaisti likę du Prancūzijos taurės („Coupe de France“) turnyro aštuntfinalio mačai, po kurių paaiškėjo, kad į ketvirtfinalį pateko Paryžiaus „Saint-Germain“ ir „Marseille“ klubai. „PSG“ klubas svečiuose susitiko su taip pat „Ligue 1“ lygoje rungtyniaujančiu „Dijon“ klu...