Garliava

151 straipsnių

Garliava – miestas Kauno rajone, apie 10 km į pietus nuo Kauno centro. Garliavos seniūnija ir apylinkių seniūnijos centras.

Jau gegužę Garliavos gyventojai ir svečiai laisvalaikį leisti galės naujoje erdvėje. Minėtąjį mėnesį turėtų būti baigti svarbiausi Kaimynystės parko kūrimo darbai – čia atsiras ir trykštantis spalvotas fontanas, artimiausius planus pasakoja Kauno rajono savivaldybės atstovai.

Andrius Užkalnis

Jei manėte, kad Lietuvos nacionalinis patiekalas yra cepelinas, vėdaras arba koks nors balandėlis, jūs klystate. Jau daugelį metų Lietuvos nacionaliniai patiekalai yra pica ir kebabas: pakanka apsidairyti mūsų miestuose ir miesteliuose.

DELFI skaitytojas Domis

Kauno miesto valdžios noras mažinti transporto srautus miesto centre pamažu bliūkšta kaip muilo burbulas, o miesto viešojo transporto sistemos pertvarka tapo neišsprendžiamu rebusu su nuolatiniais pakeitimais. Viena įmonė, įsiliejusi į miesto viešojo transporto sistemą, šiek tiek pagerino įvaizdį, t...

Ketvirtadienį baigėsi Lietuvos moterų rankinio čempionatas, kur Garliavoje vietos HC „Garliava SM-CASCADA“ komanda didžiajame finale trečią kartą iš eilės nugalėjo titulą gynusią Kauno „ACME-Žalgirį“ rezultatu 35:31 (21:13) ir laimėjusios seriją sausu rezultatu 3-0 iškovojo šalies čempionių vardus.

Po šeštadienio dvikovų Baltijos lygos moterų rankinio čempionato turnyro lentelėje darosi labiau ankšta. Ypač viršutinėje turnyro dalyje, kur dėl geresnės pozicijos grumiasi trys kolektyvai - HC „Gomel“, HC Galytčanka“ ir „BNTU-BelAZ“. Juos skiria vos vienas taškas.

rankinis.lt

Praėjusią savaitę paaiškėjo visos komandos, kurios šiais metais kovos Lietuvos rankinio federacijos (LRF) taurės turnyro finalo ketverte. Vyrų tarpe grumsis Kauno „Granitas–Karys“, Klaipėdos „Dragūnas“, HC „Vilnius“ ir VHC „Šviesa“.