Evelina Butkutė-Lazdauskienė

47 straipsnių

Erika Alonderytė

Ekonomikos ir inovacijų ministerija siūlys Vyriausybei naują pagalbos ribojimų suvaržytam verslui planą. Pasak ministerijos atstovės, planuojama teikti naujas lengvatines paskolas bei subsidijas, taip pat svarstoma pratęsti subsidijas už darbuotojų prastovas.

Edgaras Savickas

1024 eurai „ant popieriaus“ – tokia yra atlyginimo riba, nuo kurios, anot premjero Algirdo Butkevičiaus, naujasis 310 eurų neapmokestinamasis pajamų dydis nebebus taikomas. DELFI pasidomėjus, kaip ji apskaičiuota, paaiškėjo, jog valdantieji ketina gyventojų pajamų mokestį padaryti dar progresyvesniu...

Edgaras Savickas

Pasiekus politinį susitarimą, kad ilgai toje pačioje įmonėje išdirbusiems darbuotojams išeitinės išmokos būtų mokamos iš specialaus fondo, Lietuvos verslo konfederacijos prezidentas Valdas Sutkus sako, kad su tuo sutiktų tik jei kartu būtų mažinamos darbdavio įmokos į „Sodrą“.

Martynas Vainorius

Mokestį už liftą 1 ir 2 aukšto daugiabučių gyventojams savo nutarimu įvedusi Vyriausybė lyg Poncijus Pilotas nusiplovė rankas ir per Aplinkos ministeriją pasiūlė šią problemą spręsti Seimui keičiant Civilinį kodeksą.

Kinijos geležinkelių korporacija „China Railway Corporation International“ domisi trijų Baltijos šalių įgyvendinamu milijardinės vertės transeuropinės geležinkelio vėžės „Rail Baltica“ projektu. Pasak „Lietuvos geležinkelių“ vadovo Stasio Dailydkos, kinai nori susipažinti su projektu, o tai gali būt...

Milijardinę apyvartą generuojančios Pekino energetikos koncerno „Beijing Energy Investment Holding“ planuojamos investicijos į nevienareikšmiškai vertinamo verslininko Rimando Stonio valdomą Kauno termofikacijos elektrinę (KTE) kelia sumaištį Lietuvoje.

Martynas Vainorius

Nepaisant prieš mėnesį premjero ir aplinkos ministro duotų pažadų, liftus turinčių daugiabučių pirmų ir antrų aukštų gyventojai ir toliau turi mokėti už šių įrengimų eksploataciją.

Vilija Andrulevičiūtė

Kai kuriuos siūlomo Darbo kodekso punktus profsąjungos interpretuoja klaidingai, tačiau vyriausybė palieka erdvės kompromisams, LRT.lt sako premjero atstovė spaudai Evelina Butkutė-Lazdauskienė. Tuo metu profesinės sąjungos toliau renka parašus prieš darbuotojų garantijų mažinimą planuojamame priimt...

Erika Fuks, Rasa Lukaitytė-Vnarauskienė

Planai iš esmės pertvarkyti darbo santykius, socialinę ir pensijų sistemą virsta kūnu - Trišalei tarybai pateiktas projektas, kuris kelia šiurpą profesinėms sąjungoms. Tuo metu Vyriausybė tvirtina, kad Lietuvai reikia lankstesnių darbo santykių.