Eligijus Jankauskas

„Šiauliai“ ir „Hegelmann“ dar kartą nepelnė įvarčių

Įdomių akistatų nestokojantis A lygos 21-asis turas prasidėjo atkaklia akistata Saulės mieste.

A lygos lyderis „Panevėžys“ antrąkart paeiliui prarado taškus „Šiauliai“ sutriuškino „Jonavą“

Antradienio „Optibet A lygos“ kovas papuošė čempionato lyderių akistata. 12-ajame ture „Panevėžys“ namuose lygiosiomis 1:1 sužaidė su Kauno...

„Hegelmann“ šoktelėjo į pirmąjį A lygos trejetą, debiutantai įveikė „Riterius“

Ambicijų neslepianti Kauno rajono „Hegelmann“ komanda šio sezono A lygoje iškovojo ketvirtą pergalę per šešerias rungtynes.

A lygos turo anonsas: „Žalgirių“ susidūrimas ir „Sūduvos“ išvyka į Panevėžį

Po rinktinių pertraukos sugrįš „Optibet A lyga “ – per tris dienas bus sužaistos penkerios 5-ojo turo rungtynės.

Lietuvos futbolo rinktinė paskutinę minutę pralaimėjo airiams (3)

Lietuvos rinktinė patyrė dramatišką pralaimėjimą Dubline – Valdo Ivanausko auklėtiniai po paskutinę mačo minutę praleisto įvarčio 0:1 nusileido...