Dries Mertens

Čempionų lyga: svarbi „Inter“ pergalė, Messi ir Mertenso pasiekimai bei nuostabus „Liverpool“ įvartis (3)

UEFA Čempionų lygoje trečiadienio vakarą baigėsi grupių varžybų pirmasis ratas.

Anglijoje – įspūdinga „Leicester“ pergalė, Italijoje – trečia iš eilės „AC Milan“ nesėkmė Balotelli įvartis nesustabdė „Napoli“

Sekmadienį Anglijos „Premier“ lygoje buvo žaidžiamas vienas, o Italijos „Serie A“ pirmenybėse – šeši susitikimai.

Čempionų lygos čempionas „Liverpool“ pralaimėjo jau pirmą grupių varžybų vakarą (14)

Jau pirmąją UEFA Čempionų lygos grupių varžybų dieną nesėkmę praėjusio sezono laimėtojai – „Liverpool“ futbolininkai.

Staigmena: Turkijos futbolininkai nugalėjo pasaulio čempionus visi rezultatai (12)

2020 metų Europos futbolo čempionato atrankos varžybų H grupės rungtynėse šeštadienį Turkijos rinktinė namuose 2:0 (2:0) netikėtai nugalėjo...

„Lazio“ vejasi lyderių ketvertą, sutriuškinta „AS Roma“ – atsilieka

Italijos futbolo čempionate skirtingai sekmadienis susiklostė klubams iš sostinės. Žemesnę turnyrinės lentelės vietą iki šiol užėmę „ Lazio...