Dmitrijus Leopoldas

40 straipsnių

LDSF, Tomas Gaubys

Plovdive (Bulgarija) vykstančiame Europos dviračių treko čempionate penktadienį Lietuvos atstovas Vasilijus Lendel iškovojo bronzos medalį. 25 metų dviratininkas, kurį treniruoja Dmitrijus Leopoldas, trečias buvo sprinto lenktynėse. Vasilijus Senojo žemyno pirmenybių prizininku tapo pirmą kartą.

Rusijos sostinėje vykstančių 14-ųjų tarptautinių dviračių treko varžybų „Grand Prix of Moscow“ (UCI I kategorija) sprinto rungtyje puikiai lenktyniavo Vasilijus Lendelis, tačiau Lietuvos dviratininką sustabdė trauma. Preliminariais duomenimis, Vasilijui lūžo dešinysis raktikaulis.

Tomas Gaubys, LDSF

Pruškove (Lenkija) vykstančio 2017-2018 metų sezono pasaulio dviračių treko taurės varžybų pirmojo etapo moterų sprinto rungtyje šeštadienį Lietuvos atstovės Simona Krupeckaitė ir Miglė Marozaitė, kurias treniruoja Dmitrijus Leopoldas, užėmė atitinkamai aštuntą ir devintą vietas. Šioje rungtyje daly...

Berlyne (Vokietija) surengto aštuntojo Europos dviračių treko čempionato moterų sprinto rungtyje (20 dalyvių) sekmadienį Lietuvos atstovės Miglė Marozaitė ir Simona Krupeckaitė užėmė atitinkamai šeštą ir aštuntą vietas. Abi mūsų šalies dviratininkės, kurias treniruoja Dmitrijus Leopoldas, pasiekė ke...