Deviso taurė

139 straipsnių

25-erių metų amžiaus tenisininkas Laurynas Grigelis Italijoje dėlioja paskutinius pasirengimo naujam sezonui štrichus. 2016 metus pakiliai pabaigęs klaipėdietis, šiuo metu užimantis 265-ą ATP reitingo vietą, neslepia su nekantrumu laukiantis naujų dvikovų turnyruose, į kuriuos grįžti jis žadą jau ki...

Neoficialaus pasaulio vyrų teniso komandų čempionato Deviso taurės (Davis Cup) finalo mačo Zagrebe (Kroatija) antrame ir lemiamame vienetų susitikime sekmadienį argentinietis Federico Delbonis (ATP-41) įveikė kroatą Ivo Karlovičių (ATP-20) 6:3, 6:4, 6:2 ir išplėšė pergalę Argentinos rinktinei bendru...

Neoficialaus pasaulio vyrų teniso komandų čempionato – Deviso taurės - finalo Zagrebe dvejetų susitikime šeštadienį kroatai Marinas Čiličius ir Ivanas Dodigas 7:6 (7-2), 7:6 (7-4), 6:3 nugalėjo argentiniečius Chuaną Juaną Martiną del Potro ir Leonardo Mayerį.

Neoficialaus pasaulio vyrų teniso komandų čempionato – Deviso taurės – finalo Zagrebe (Kroatija) antrajame vienetų susitikime penktadienį argentinietis Juanas Martin del Potro (ATP 38) 6:4, 6:7 (6:8), 6:3, 7:5 nugalėjo kroatą Ivą Karlovičių (ATP 20).

„Viasat Sport Baltic“ kanalas (VSB) ir videotransliacijų internetu platforma viaplay.lt toliau rodo aukščiausio lygio tenisą. Šį savaitgalį iš Zagrebo bus transliuojamas Deviso taurės (Davis Cup) varžybų finalas, kuriame susitiks Kroatijos ir Argentinos rinktinės.