Bilbao „Athletic“

Dar vienas Messi nusivylimas: „Barcelona“ neprilygo „Real“ futbolininkams (15)

Penktadienį Šarūno Jasikevičiaus treniruojama „Barcelona“ krepšinio komanda Eurolygos rungtynėse įveikė Madrido „Real“, tačiau...

Su vėjeliu startavusi „Barcelona“ sutriuškino „Villarreal“, Suarezas įspūdingai debiutavo Madride (2)

Ispanijos „La Liga“ futbolo pirmenybėse sekmadienį sužaisti šeši susitikimai. Pirmąsias pergales šventė į čempionų titulą nusitaikę...

1 koronaviruso atvejis – „Barcelonos“ klube, 6 – „Athletic“ gretose

Artėjant UEFA Čempionų lygos ketvirtfinalio rungtynėms „Barcelonos“ klubas informavo, kad 1 ekipos futbolininkas yra užsikrėtęs koronavirusu.

„Real“ finišavo taikiai, „Real Sociedad“ ir „Granada“ įšoko į Europos lygos traukinį (6)

Sekmadienio vakarą baigėsi 2019-2020 metų Ispanijos futbolo čempionato „La Liga“ sezonas, kurio nugalėtoja tapo Madrido „Real“ ekipa.

Zidane'o triumfas, Setieno prapultis: „Real“ išvertė „Barcelona“ ekipą iš čempionų sosto (16)

Madrido „Real“ likus vienam turui iki Ispanijos pirmenybių pabaigos užsitikrino čempionų titulą, kuris yra 34-as karališkojo klubo istorijoje.