Audrius Petrošius

51 straipsnių

Audrius Petrošius – buvęs Klaipėdos miesto savivaldybės administracijos tarybos narys, TS-LKD partijos narys. Gimė 1988 metais gegužės 4 dieną.

2020 metais Baltijos rinkimų apygardoje išrinktas į LR Seimą.

Gailė Jaruševičiūtė-Mockuvienė

Seimas ketvirtadienį po svarstymo pritarė kompromisiniam Valstybės valdymo ir savivaldybių komiteto (VVSK) siūlymui prokurorų atlyginimus didinti dviem etapais – nuo 2024 metų šių darbuotojų atlyginimai pasiektų 75 proc. tos pačios grandies teisėjų darbo užmokesčio, o nuo 2025 metų – 90 proc.

Audrius Petrošius, Seimo narys

Jau greitai Seime priimsime galutinius sprendimus dėl prokurorų atlygio didinimo po to, kai nuo šių metų liepos 1 d. įsigaliojo teisėjų darbo apmokėjimo pakeitimai, kuriais buvo žymiai padidinti daugiau kaip dešimtmetį nekeisti teisėjų atlyginimai. Naujai įsigaliojusios teisėjų darbo apmokėjimą regl...

Audrius Petrošius, Seimo narys

Kai nori būti Visvaldu Matijošaičiu, bet pavyksta tik užtraukti rankinį stabdį taip, kad aplink pasklistų svilėsių dūmai, lieka tik karpyti juosteles privačių restoranų atidarymo renginiuose. Vargu, ar vertindami Arvydo Vaitkaus patirtį klaipėdiečiai tikėjosi tokio miesto progreso.

Audrius Petrošius, Seimo narys

Švietimo, mokslo ir sporto ministerijai (ŠMSM) paskelbus kolegijų tinklo pertvarkos planą, jos sudaryta ekspertų komisija rekomenduoja įgyvendinti penkis aukštojo mokslo įstaigų jungimo projektus, du iš kurių – Vilniaus technologijų ir dizaino kolegijos jungimo prie Vilniaus kolegijos ir Lietuvos au...