atspalviai

31 straipsnių

Žiemą norisi vilkėti šiltai ir jaukiai, tačiau artėjančios šventės ir vakarėliai - puiki proga pasipuošti kiek moteriškiau. Moteriškumas ir jausmingi siluetai užkariavo ne vieno dizainerio širdį, tad šį kartą apie romantiškiausias šaltojo sezono tendencijas.

www.5braskes.lt

Pavasaris ir vasara atneša šūsnį naujų mados tendencijų: visą virtinę marginimų, nematytų siluetų ir spalvų. Ieškokite 2 madingiausių 2016 metų spalvų aksesuarų, būsite tikra, kad žengiate koja kojon su mada.

www.5braskes.lt

Makiažas - galingas ginklas. Teisingai parinktos priemonės ir dažymo technika tave gali paversti princese, bet klaidingi pasirinkimai grožį tik paslėps ir veidui pridės dar keletą metų. Kokių grožio klaidų reikėtų vengti?

Šio sezono rankinė turėtų būti ne tik stilinga, bet ir patogi, juk mados pasaulis vis daugiau dėmesio skiria grynoms formoms, universalumui ir praktiškumui. Sužinok, į ką vertėtų kreipti dėmesį ieškančioms tobulos vasariškos rankinės ir kaip reikėtų ją prižiūrėti, kad aksesuaras tarnautų ilgiau.

www.5braskes.lt

Plaukų spalvų mados keičiasi taip dažnai, kaip ir metų laikai. Jei manote, kad vasara yra tinkamiausias metas atnaujinti pabodusią šukuoseną, mes pirmiausia rekomenduojame plaukus nudažyti kita spalva. Štai šeši madingiausi atspalviai, kuriuos rekomenduoja Vidal Sassoon Salonist™ specialistai, įkvėp...

Laikas džinsus ir ilgas kelnes pastūmėti į spintos gelmes ir dažniau segėti sijonus, juk vasara čia pat! Jei turite gražias kojas, drąsiai rinkitės siauručius ar trumpesnius klostytus sijonėlius, nevenkite šviesesnių spalvų ir ryškių raštų. Jei trokštate romantikos, tačiau nenorite atidengti kojų, p...