Atletico

„Real“ finišavo taikiai, „Real Sociedad“ ir „Granada“ įšoko į Europos lygos traukinį (6)

Sekmadienio vakarą baigėsi 2019-2020 metų Ispanijos futbolo čempionato „La Liga“ sezonas, kurio nugalėtoja tapo Madrido „Real“ ekipa.

Zidane'o triumfas, Setieno prapultis: „Real“ išvertė „Barcelona“ ekipą iš čempionų sosto (16)

Madrido „Real“ likus vienam turui iki Ispanijos pirmenybių pabaigos užsitikrino čempionų titulą, kuris yra 34-as karališkojo klubo istorijoje.

UEFA Čempionų lygos sezono finišo tiesioji: ištraukti ketvirtfinalio burtai (5)

Nione penktadienį buvo ištraukti UEFA Čempionų lygos ketvirtfinalių, pusfinalių ir finalų burtai. Jei Turino „Juventus“ su Cristiano Ronaldo...

Grandų mūšyje – nelaimėlis Costa, jubiliejinė Messi „panenka“ ir baudinių vakarėlis

Ispanijos futbolo pirmenybių lyderių trejetui priklausančių „ Barcelona “ ir Madrido „Atletico“ ekipų susitikime iniciatyvos ėmėsi teisėjas...

Fantastiško Benzema perdavimo dėka „Real“ kyla į pirmąją vietą (1)

Ispanijos futbolo čempionatas turi naują lyderį. Juo po sekmadienį sužaistų 32-ojo turo susitikimų tapo Madrido „Real“.