Įtampoje porą mėnesių gyvenę Benas Affleckas ir Jennifer Lopez pagaliau kartu pasirodė viešumoje. Tiesa, šis susitikimas nepanašus į vieną tų, kurių metu jie meiliai apsikabina ar bučiuojasi. Šįkart moteris lieja ašaras, rašoma dailymail.co.uk.
ašaros
57 straipsnių
Japonijos dziudo žvaigždės Uta Abe emocijų protrūkis 2024 m. Paryžiaus olimpinėse žaidynėse tapo skausminga akimirka. Sportininkė patyrė pralaimėjimą ir savo kelionės varžytuvėse nebetęs. Į šią žinią japonė sureagavo labai audringai.
Futbolo superžvaigždė Cristiano Ronaldo pastaruoju metu dėmesio sulaukė dėl savo emocijų aikštelėje. Į pralietas ašaras sureagavo ir jo antroji pusė – influencerė Georgina Rodriguez.
Ne veltui sakoma, kad pirmosios dienos su naujagimiu yra itin lengvos, palyginti su iššūkiais, kurie vėliau laukia šių mažylių ir jų tėvų. Deja, bet daugelį netikėti gyvenimo iššūkiai užgriūva vos gimus.
Visi žino, kad svogūnų pjaustymas – ne pats maloniausias procesas, kadangi jo metu pradeda gelti akis ir nevaldomai liejasi ašaros. Jei pavargote ašaroti pjaustydami svogūnus, Vokietijos bendrovė BASF SE turi jums gerų žinių – išvesta svogūnų, kurie nedirgina akių, veislė.
Ypatingą organizmo savybę turintys žmonės gali paleisti čiurkšlę skysčio iš akių: kaip tai įmanoma? (5)
Žmogaus kūnas yra kupinas keistenybių. Pavyzdžiui, kai kurie žmonės sugeba padaryti, kad iš jų akių ištrykštų skysčiai net ar pradėtų rūkti dūmai.
Jauna moteris per menstruacijas pravirksta – atrodo, tarsi nieko neįprasto, tiesa? Viskas ne taip paprasta, kaip kad gali pasirodyti: ši mergina verkė krauju, rašo livescience.com.
Tamsusis sezonas, daugeliui siejamas su rudenine depresija, jau čia. Negana to, šalyje paskelbtas antrasis karantinas, o kasdien pasiekiame susirgusiųjų COVID-19 infekcija antirekordą. Nenuostabu, kad emocijų perteklių šiomis dienomis daugelis žmonių vis dažniau išlieja verkdami. Verkimas žmogaus or...
Katytės gyvenimas iki šiandien buvo labai nelengvas. Ją su vaikučiais iš gatvės priglaudė neabejinga gyvūnams moteris Marijampolėje. Katukus Tėja užaugino, globėja išdovanojo, o katytė Tėja taip ir liko glaustis globėjos namuose. Ji buvo kaip per ilgai užsibuvęs pabodęs svečias.
Laiškas mano buvusiai žmonai, jos vardas iki šiol dar vis skamba mano mintyse ir širdyje.
Buvai bedugnėje savo gyvenimo tą vakarą, kai su ašaromis akyse sėdėjai ir laukei jo prabangiame restorane. Tavo akys pasakė daug daugiau, nei dirbtinė šypsena. Tu supratai, kad jis neateis. Ir išsineš iš tavo gyvenimo paskutinę viltį. Viltį, kurios įsikibusi laikeisi savo tuštybės pilname pasaulyje.
Neįtikėtina, bet ašaros po lytinės sueities, nors ir gali trikdyti, yra gana paplitęs dalykas. Taigi paprašėme vieno eksperto paaiškinti šio liūdesio priežastis.
Gana bliauti. Nustok. Na ko čia dabar ašaroji… Ar kada nors tokie žodžiai kam nors padėjo nusiraminti? Verkiama dažniausiai ne todėl, kad vat šiaip užsimaniau, o dėl kažkokios priežasties. Net jei tai ir iškritę ant šaligatvio ledai ar nulūžęs pieštukas, ar rakštis, ar sugriuvęs kaladėlių bokštas.
„Byrančios ašaros padeda fiziškai atsikratyti neigiamų emocijų. [...] Tai nėra silpnybės ženklas, o kaip tik rodo stiprybę. Pabandykite atsisakyti pasenusių klaidingų sampratų apie verkimą. Verkti gera ir sveika, tai padeda susidoroti su liūdesiu ir stresu“, – LRT TELEVIZIJOS laidoje „Klauskite dakt...
Daugelis žmonių prabudę iš karto ima trinti savo akis - taip valo jas nuo traiškanų. Bet kas yra šie gelsvos, dažniausiai sausos sankaupos akių kampučiuose? Iš kur jos atsiranda ir kodėl tik miegant?
Greta Sliaužytė-Zazza ir Gražvydas Sidiniauskas – „Lietuvos balso“ dalyviai, kurie savo pasirodymu dvikovoje sugebėjo sukelti didžiausią emocijų audrą per visą penktąjį sezoną.
Patvinusią Danės upę toliau maitina iš Kretingos pusės slūgstanti Akmena. Keliaujant paupiu, Kretingoje, ant kone visų Akmenos pakrantėje stovinčių namų sienų, dar ryškios apsėmimo žymės. Akį patraukė garbaus amžiaus moteris, iš namų kibirais nešanti vandenį. Tokių kretingiškių – ne vienas ir ne du.
Net kai džiaugiamės, apsiašarojame. Ašaros drėkina, padeda geriau matyti ir komfortiškai jaustis akių baltymams.
Mokslininkai, gydytojai, psichologai tvirtina, kad kartais paverkti yra labai naudinga sveikatai. Ir pats verkimo mechanizmas duotas žmogui ne šiaip sau. Gamta suteikė mums sugebėjimą verkti dėl daugelio priežasčių.
Apie tokį sūnų veikiausiai galėtų pasvajoti kiekvieni tėvai: guvus berniukas, kuris užsigavęs ar nusibrozdinęs, niekada neverkia. Deja, tiesa ta, kad trimečio Dexterio Cahillo ir jo tėvų Lindsay ir Tomo gyvenimas persmelktas pavojaus, nes vaikas visiškai nejaučia skausmo. Taip nutiko dėl itin reto g...