Anykščių medžių lajų takas

76 straipsnių

Anykščių šilelio Medžių lajų takas – tai pirmasis takas Baltijos valstybėse ir visoje Rytų Europoje, kur galima pasivaikščioti medžių lajų lygyje. Medžių lajų tako kompleksą sudaro: informacinis centras, Medžių lajų takas ir apžvalgos bokštas. Statinio architektai: Alvydas Mituzas, Arvydas Gudelis, Andrius Dirsė.

Apžvalgos bokšto architektūros motyvu pasirinkta Lietuvos etnokultūrinio regiono Aukštaitijos tautinė juosta. Fasaduose dominuoja juostos motyvas iš rombų. Lajų takas, kurio ilgis apie 300 metrų, skirtas pažinti, tyrinėti ir grožėtis Anykščių šilelyje augančia Lietuvos dendroflora.

Žiemos speigas ir gausus sniegas papuošė Lietuvos gamtą. Ir taip išskirtinės bei nuostabių vaizdų kupinos vietos atėjus šaltajam metų laikui dar labiau išgražėjo. Kviečiame peržiūrėti Pajūrio ir Anykščių regioninių parkų nuotraukas.

Žiemos speigas ir gausus sniegas papuošė Lietuvos gamtą. Ir taip išskirtinės bei nuostabių vaizdų kupinos vietos, atėjus šaltajam metų laikui, dar labiau išgražėjo. Anykščių regioninis parkas dalinasi vaizdo medžiaga, kaip žiemoja medžių lajų takas.