Andrius Pojavis

Andrius Pojavis

Andrius Pojavis (g. 1983 m. lapkričio 25 d. Jurbarke) – Lietuvos dainininkas, muzikantas. Andrius Pojavis atstovavo Lietuvą 2013 metų Eurovizijos finale.

Italė Isabella ištekėjo už lietuvio ir šiltus kraštus iškeitė į Lietuvą: papasakojo apie itališką būdą ir skirtumus, kurie ypač krenta į akis (144)

Ne kartą daugeliui, matyt, teko girdėti istorijų, kaip lietuvaitė įsimylėjo dailų italą ir išvyko gyventi į saulėtą Europos šalį. Ši...

27-eri Lietuvos metai „Eurovizijoje“: kas privertė jausti gėdą, o kas buvo verti nugalėtojų vardo? atiduokite savo balsą apklausoje! (155)

Lietuva „Eurovizijoje“ pirmą kartą sudalyvavo prieš 27 metus, dar 1994-aisiais, kuomet šaliai atstovavo Ovidijus Vyšniauskas . Tuomet konkursas dar...

„Eurovizijoje“ išgarsėjęs ir po ilgų emigracijos metų į Lietuvą su šeima grįžęs Andrius Pojavis pristato naują dainą (1)

Prieš daugiau nei metus su šeima į Lietuvą gyventi grįžęs Andrius Pojavis muzikos gerbėjams pristato naują dainą „Euterpei”.

„Eurovizijos“ žvaigžde tapęs Andrius Pojavis su žmona itale ir dukromis grįžo gyventi į Lietuvą ir pripažįsta – sprendimas rizikingas (9)

Jau šį pirmadienio vakarą 25-erius metus švenčiančios LNK televizijos eteryje – naujo, įkvepiančio gyvenimo būdo projekto „Noriu likti...

Atšaukus festivalį, „Karklė“ skelbia apie kitą renginį su garsiausiais šalies muzikos vardais (1)

Šią vasarą, dėl pandemijos įvesti masinių renginių ribojimai pristabdė didelę dalį pramoginių iniciatyvų, tarp pastarųjų pateko ir vienas...