Šios savaitės Knygų klubo tema – sveikata. Knygos, kurios padės sužinoti, kaip gyventi sveikai, o jei jau susirgai – kaip atsigauti po ligos ir išlaikyti sveikatą, bei viena skanaus sveiko maisto receptų knyga.

Pateikiame knygų apžvalgą.

E. Douglas Kihn, Kinų medicina šiuolaikiniame pasaulyje


Perskaitę šią Rytų medicinos gydytojo E. Douglaso Kihno knygą, sužinosite, kokių galimybių teikia kinų medicina, ir išmoksite jas pritaikyti savo gyvenime. Autorius pristato teorinius pagrindus ir kartu pateikia praktiškas strategijas, pratimus, užduotis bei konkrečius nurodymus, kaip pakeisti nesveikus įpročius sveikais.

  • Susipažinkite su kinų medicinos kalba ir teorija.
  • Sužinokite, kokios yra patologijos – šiuolaikinio pasaulio žmonėms būdingos ligos ir kaip jas gydyti.
  • Supraskite, kaip nesveiki įpročiai, tokie kaip nerimas, skubėjimas ir persivalgymas, sukelia psichinius ir fizinius skausmus, kaip susergame, pavargstame ir užsiauginame antsvorį.
  • Išbandykite praktinius veiksmus, kurie padės įveikti giliai įsišaknijusias disharmonijos priežastis ir greičiau pasveikti.
  • Pabandykite atlikti kiekvieno skyriaus gale esančias užduotis ir įtvirtinkite tai, ką sužinojote.
  • Baigę šiuos sveikos gyvensenos mokymus, sulėtinsite tempą, mažiau nerimausite arba išvis liausitės nerimavę, tapsite lieknesni ir stipresni bei pagerinsite gyvenimo kokybę.

Robert Zembroski, Sveikatos dėsniai


Knygoje „Sveikatos dėsniai“ akcentuojami moksliškai pagrįsti sveikos gyvensenos patarimai padės atsigauti po vėžio, širdies ligų, cukrinio diabeto ar kitų lėtinių sutrikimų.

Sužinosite:

  • kokios maistinės medžiagos teikia didžiausią naudą kovojant su liga;
  • kokio tipo mankšta geriausiai veikia kūną;
  • kuo naudingas streso valdymas siekiant atsitiesti;
  • kaip miego trūkumas gali pabloginti sveikatos būklę;
  • kaip atsikratyti grėsmę sveikatai keliančio antsvorio ir sustiprinti kūną;
  • kokie medicininiai tyrimai gali padėti atskleisti sveikatos būklę.


„Išgyvenate sveikatos krizę ar ne, knyga „,Sveikatos dėsniai“ yra neįkainojamas žinių šaltinis kiekvienam, ieškančiam teisingos krypties savo kelionėje į gerą sveikatą.“

Juozas Ruolia, Septynios galimybės. Kaip saugotis vėžio pasikartojimo


Juozas Ruolia – Lietuvos didžiojo kunigaikščio Gedimino ordino Riterio
kryžiaus kavalierius, nusipelnęs Lietuvos sveikatos apsaugos darbuotojas, oficialiai pripažintas fitoterapeutas, užsiimantis klinikine praktika onkologijos srityje.

„Šioje knygoje su Jumis dalijuosi nuo vėžio saugančiais fitoterapiniais receptais, kuriuos sukūriau per 30 profesinės patirties metų. Nors vėžys klastinga liga, bet, patikėkit, tai dar nėra mirties nuosprendis. Rimtai ir laiku gydant pirmos bei antros stadijos vėžį, liga dažnai atsitraukia. Diagnozavus ligą visų pirma būtina pereiti visus tradicinius vėžio gydymo etapus. Gydymą žoliniais preparatais kaip papildomą būdą siūlau tik pabaigus tradicinį gydymą", – sako Juozas Ruolia.

Toma Dvelytė, Indrė Kazėnaitė, Valgyti negalima susilaikyti


Aš Indrė. Intuityvi valgytoja, estetė ir maisto fotografė.

„Ar nepabosta valgyti vien augalinį maistą?“

Dažnai šis klausimas pakimba ore, kuriuo kvėpuoju. Neketinu bandyti paneigti mitus ar kurti pasakas. Noriu dalytis tuo, ką kasdien sukuriu sau ir savo šeimai iš paprastų šakninių daržovių, žolelių ir kruopų.

Knygoje rasi visą šimtą įvairių būdų, kaip ruošti patiekalus vien iš augalinių produktų. Kviečiu drąsiai laužyti valgio gaminimo taisykles ir leistis į kulinarinį žaidimą, kur viskas dera – sūru, saldu, aštru, rūgštu ir net kartu.

Dar cepelinai! Ir daug gėlių. Į sveikatą.

Toma. Sveikatos mokslų magistrė ir tinklaraščio nomnom.lt kūrėja.

Knygoje dalijuosi savo asmenine patirtimi. Kalbu apie aistrą pokyčiams, apžvelgiu emocinį persivalgymą, naktinį ir intuityvų valgymą. Patariu, kaip formuoti naujus įpročius ir tikslus.
Sutelkdami dėmesį į fizinį aktyvumą, sakydami „taip“ alkiui, skatindami kūno, proto ir dvasios vienovę, žingsnis po žingsnio išmoksime rūpintis savimi ir tai darysime kasdien.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
www.DELFI.lt
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (1)