Naujasis diagnostikos centras, į kurį investuota daugiau kaip 4 mln. Eur, įsikurs erdviose 500 kv. m. patalpose. Planuojama, kad kiekvieną savaitę jame bus aptarnaujama ne mažiau kaip 600 pacientų, rašoma pranešime spaudai.

„Esame tarptautinio diagnostikos paslaugas teikiančio tinklo dalis, todėl centruose atliekami tyrimai visada atitinka aukščiausius tarptautinius kriterijus. Naudojant seną aparatūrą būtų sunku užtikrinti, kad pacientams būtų suteikiamos aukščiausio lygio paslaugos, todėl nuolat stebime pasaulines medicininės radiologinės diagnostikos tendencijas, kolegų pavyzdžius, o nuo šiol galėsime juos pritaikyti ir Vilniaus miesto klinikinėje ligoninėje“, – sako „Affidea Lietuva“ vadovas Vitalijus Orlovas.

VšĮ Vilniaus miesto klinikinės ligoninės direktoriaus dr. Narimanto Markevičiaus teigimu, naujasis diagnostikos centras padidins diagnostikos paslaugų prieinamumą, kadangi jame bus atliekami rentgenodiagnostikos, kompiuterinės tomografijos bei magnetinio rezonanso tomografijos tyrimai, kurių Lietuvoje nuolat laukia šimtai žmonių, kenčiančių nuo skeleto ir raumenų, nervų, onkologinių bei kitų susirgimų.

„Medicinoje laikas labai svarbus. Kuo anksčiau nustatoma diagnozė, tuo geresnės galimybės pritaikyti tinkamą gydymo metodą ir pacientui greičiau pasveikti. Naujasis diagnostikos centras padės mums dirbti sparčiau, nes šiuolaikiška įranga būtina efektyvesnei pacientų apžiūrai“, – sako VšĮ Vilniaus klinikinės ligoninės direktorius.

Pasak V. Orlovo, „Affidea Lietuva“ specialistai jau ne vienerius sėkmingai plėtoja PPP partneryste (angl. Public-private parthernship) paremtą bendradarbiavimą su viešosiomis įstaigomis tam, kad medicinos diagnostikos paslaugos būtų plačiau prieinamos ir sunkiems ligoniams, ir profilaktiškai sveikatą norintiems pasitikrinti žmonėms.

„Viešojo ir privataus medicinos sektoriaus bendradarbiavimas labai svarbus. Sujungę jėgas ir pasitelkę naujausias medicinos technologijas, galime užtikrinti kokybiškesnę ir operatyvesnę pagalbą kiekvienam, kuriam tuo metu ji yra būtina“, – teigia „Affidea Lietuva“ vadovas Vitalijus Orlovas.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
www.DELFI.lt
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (10)
Pažymėti
Dalintis
Nuomonės