Kaip BNS nurodė sostinės savivaldybė, ji laimėjo gruodį vykusį konkursą ir šias pareigas pradės eiti nuo sausio 23 dienos.

Kaip anksčiau skelbė „Lietuvos rytas“, šis konkursas vyko gruodžio 20-ąją. Kitą dieną pranešta, kad viceministrė traukiasi iš pareigų dėl kitų veiklos planų.

Anot laikraščio, sužinojęs apie A. Bilotienės Motiejūnienės planus, sveikatos apsaugos ministras Arūnas Dulkys nurodė viceministrei arba trauktis ir dalyvauti konkurse, arba likti eiti esamas pareigas.

 Arūnas Dulkys

BNS primena, kad A. Bilotienė Motiejūnienė darbą ministerijoje pradėjo 2021 metais birželio mėnesį, jos kuruojama sritis buvo visuomenės sveikata, vakcinacija, COVID-19 valdymas.

Ji anksčiau dirbo Vilniaus universiteto ligoninės Santaros klinikose direktore valdymui, Nacionaliniame vėžio institute – direktoriaus patarėja, taip pat yra dirbusi Kazachstano Astanos medicinos universitete klinikinės veiklos vadove ir eksperte, buvo sveikatos apsaugos viceministre ir ankstesnėje, Sauliaus Skvernelio Vyriausybėje.

Naujo vadovo VMKL ieškoma po to, kai anksčiau jai vadovavęs Narimantas Markevičius sausį išėjo iš darbo sulaukęs įtarimų kyšininkavimu.

Jis kovo 17 dieną teismo sprendimu nubaustas už šiurkštų ir sistemingą paciento teisių pažeidimą – kyšių iš pacientų už operacijas ėmimą.

N. Markevičiui skirta galutinė 48 tūkst. eurų bauda, iš jo taip pat bus konfiskuoti iš nusikalstamos veikos gauti 1,9 tūkst. eurų.

Susiję straipsniai
Top naujienos
Pažymėti
Dalintis
Nuomonės