Tokią pagalbą tiek vaikams, tiek suaugusiems karo pabėgėliams teiks odontologinės įstaigos įvairiuose Lietuvos miestuose.

Nuolat atnaujinamą pagalbą teikiančių įstaigų sąrašą galima rasti čia.

Dantų taisymas

„Daugelis mūsų stipriai išgyvena dėl įvykių Ukrainoje, o privačios klinikos aktyviai ir savanoriškai pasiūlė savo pagalbą, Odontologų rūmai ėmėsi tai koordinuoti. Dešimtys įstaigų paskelbė, kad priims nuo karo nukentėjusius žmones, todėl nusprendėme sukurti bendrą tokių įstaigų sąrašą, kad jas būtų galima lengviau surasti.

Šį sąrašą nuolat pildysime, o informacija dalinsimės su Sveikatos apsaugos ministerija ir kitomis atsakingomis institucijomis. Ukrainiečiai yra mūsų broliai ir seserys, todėl padėsime visi pagal galimybes. Kartu mes stiprūs“, – sako LR Odontologų rūmų pirmininkė prof. dr. Vilma Brukienė.

Odontologų bendruomenė karinio konflikto sukrėstai Ukrainai padės ir finansiškai. Nevyriausybinei organizacijai VŠĮ „Mėlyna ir geltona“, teikiančiai pagalbą Ukrainai, Lietuvos odontologų ir burnos priežiūros specialistų bendruomenė skyrė jau daugiau kaip 10 tūkst. eurų paramos.

www.DELFI.lt
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
Susiję straipsniai
Top naujienos