„Šalies vadovas neįsiklausė ne tik į odontologų bendruomenės, bet ir į Lietuvos medikų sąjūdžio bei didžiausios pacientus jungiančios organizacijos – Pacientų tarybos – pagrįstus argumentus prieš odontologų profesinės savivaldos griovimą. Rūmai dar kartą pabrėžia, kad Seimo priimti sprendimai dėl rūmų profesinės savivaldos panaikinimo ir funkcijų vykdymo grąžinimo valstybei neturi aiškių, suprantamų ir pagrįstų motyvų. Mes taip ir negavome atsakymų, kokiu tikslu yra naikinama 15 metų efektyviai veikianti organizacija, kurios veiklą teigiamai įvertino Valstybės kontrolė ir kitos kompetentingos valstybės institucijos“, – sako Lietuvos Respublikos odontologų rūmų tarybos pirmininkas Alvydas Šeikus.

Būdami socialiai atsakingi, suvokdami priimtų sprendimų galimas neigiamas pasekmes visuomenei, matydami augantį valstybės norą imtis reguliavimo srityse, kurios sėkmingai veikia savarankiškai, Rūmai numato kreiptis į Konstitucinį teismą, Seimo Peticijų komisiją bei naudoti kitas teisėtas ir teisines priemones, nukreiptas į priimtų sprendimų neteisėtumo pripažinimą.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
www.DELFI.lt
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją
Susiję straipsniai
Top naujienos
Pažymėti
Dalintis
Nuomonės