Onkologija yra be galo svarbi sritis, todėl dovana, kurią gavome, yra labai prasminga ir naudinga Kauno klinikoms. Kasmetinė jūsų parama padeda užtikrinti dar geresnę medicinos kokybę ligoninėje“, – dėkodamas už dovaną Kauno klinikoms teigė generalinis direktorius prof. habil. dr. Renaldas Jurkevičius.

„Mes esame labai dėkingi už jūsų svarbią paramą-dovanas mūsų ligoninei, kurios gerina pagalbos prieinamumą, įtariant krūties onkologines ligas. Vien 2017 metais Higienos instituto duomenimis buvo nustatyta 2832 nauji krūties vėžio atvejai – tai išties didelis skaičius.

Besikeičiantis gyvenimo būdas ir tempas, reprodukcinė sveikata ir daug kitų faktorių prisideda prie klastingos ligos atsiradimo. Žinoma, didesnis diagnozuotų ligos atvejų skaičius reiškia ir tai, kad gerėja diagnostika. Vis anksčiau galima diagnozuoti ligą ir užkirsti kelią krūties vėžio išvešėjimui. Todėl jūsų įteikta parama, skirta ligos diagnostikai, yra be galo vertinga“, – dėkojo Kauno klinikų Onkologijos ir hematologijos klinikos vadovė prof. Elona Juozaitytė.

„Pastebėjome, kad moterys dažnai tiesiog bijo pasitikrinti savo sveikatą. Mūsų iniciatyvos tikslas – ugdyti moterų sąmoningumą, kad jos dažniau ir daugiau išgirstų apie prevenciją – ankstyvą krūties vėžio diagnostiką. Net jei ir jaučiasi gerai, moteris vis tiek turėtų pasitikrinti“, – teigė labdaros renginio „Sužydėjusi viltis“ komiteto pirmininkė Natalija Dapkienė.

Onkologijos ir hematologijos klinikos vadovė prof. Elona Juozaitytė pabrėžė Kauno klinikų Profilaktinių programų tarnybos vykdomą krūties vėžio profilaktinės patikros veiksmingumą ir indėlį prisidedant prie moterų sąmoningumo ugdymo. „Žinoma, ateinančių pasitikrinti moterų skaičius vis dar nėra džiuginantis, ateityje tikimės dar geresnių skaičių“, – kalbėjo Kauno klinikų direktorius visuomenės sveikatai, mokslui ir studijoms dr. Tomas Lapinskas.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
www.DELFI.lt
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją
Pažymėti
Dalintis
Nuomonės