Kaip BNS sakė Kauno Taikos prospekte esančio „Lavisos Lez terminalo“ vadovo Venantas Gasparavičius, greitosios pagalbos medikai buvo kviesti iškart, kai į teritoriją įvažiavęs vairuotojas pasiskundė negalavimais, tačiau pirmąjį kartą jie pasiūlė vyrui kreiptis į šeimos gydytoją.

„Atvažiavo vairuotojas, sakė, kad karščiuoja, gerklę skaudą. Jis atvažiavo iš to regiono Šiaurės Italijos, iš Veneto, už 10 kilometrų nuo kaimelio, kuris uždarytas. Mes paskambinome į 112, sujungė su budinčiu mediku. Jis pasakė, kad vairuotojas turi važiuoti pas šeimos daktarą. Bet mes sakome, kaip jis nuvažiuos su fūra didžiausia. Tai situacija niekaip ir neišsisprendė, jis liko teritorijoje“, – BNS sakė V. Gasparavičius.

Jo teigimu, po 15 val. į logistikos centrą atvyko medikai, bet vyro neišsivežė.

„Taip, jis dar teritorijoje. Įsikišo ir muitinė, liepė jo neišleisti. Muitinė mus informavo, kad atvažiavo greitoji, bet nieko nedarė. Nes atseit neturėjo termometro. Nesuprantu, kaip greitoji gali neturėti termometro“, – stebėjosi jis.

Anot „Lavisos koncerno“ atstovo, vilkikas priklauso įmonei „Kargautas“.

Blogai pasijutęs jonaviškis nukreiptas į Kauną: bus tikrinamas dėl koronaviruso

Kaip rašo naujienų portalas klaipeda.diena.lt į Jonavos ligoninę antradienį kreipėsi blogai pasijutęs asmuo. Dėl naujojo tipo koronaviruso jis bus tikrinamas Kaune.

Kaip rašo portalas, asmuo pastarosiomis dienomis darbo reikalais viešėjo Italijoje.

Kaip praneša portalas lrt.lt, identifikavus simptomus, įtariama, kad tai gali būti virusinė infekcija.

Portalo kauno.diena.lt žiniomis, antradienio pavakarę vyras buvo Kauno klinikinėje ligoninėje. Įstaigos atstovas plačiau situacijos kol kas nekomentuoja.

Ligoninės atstovas Saulius Tvirbutas sakė, kad informacija bus pateikta tuomet, kai jau bus aiškios išvados, ar pacientas serga koronavirusu.

Šaltinis
Temos
Naujienų agentūros BNS informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB "BNS" sutikimo neleidžiama.
BNS
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (553)