Žinutėje rašoma: „Mėgaujatės gražiais ir šiltais orais? Gerai jaučiatės? Galvos niekam neskauda?

Klausiam, nes šiuo metu fiksuojamas ypač aukštas atmosferos slėgis Lietuvoje net 1047–1048 hPa. Pats didžiausias jis šiuo metu yra Pietų Skandinavijoje net 1050–1051 hPa. Vidutiniškai slėgis siekia apie 1013 hPa, tad tikrai daug. Dabartinės reikšmės yra artimos rekordui.

Kaip rašo vienam straipsnyje, dėl aukšto atmosferos slėgio kai kuriems žmonės ima skaudėti galvą, padidėja kraujagyslių tonusas, prasideda spazmai, gali varginti galvos svaigimas, pykinimas, ima skaudėti širdį, sutrinka regėjimas (prieš akis ima skraidyti „muselės“), jaučiami bendri negalavimai, krenta darbingumas.

Na bet atmetus visus slėgio poveikius, galima pasidžiaugti, kad kasdien bus vis šilčiau:

Šiandien šils iki 11–12 laipsnių;

Sekmadienį – iki 12–13 °C;

Pirmadienį – iki 13–14 °C;

Antradienį – iki 14–15 °C;

Trečiadienį – net iki 15–16 °C.

Tikras pavasaris. Pasidžiaukite, nes kitas savaitgalis regis nebus nei toks šiltas nei gražus. Atvės, bus daugiau debesų, tikėtina jau bus ir kažkiek lietaus/sniego (kritulių jau reiktų).

Žemėlapis: meteociel

faktinis atmosferos slėgis jūros lygyje 13:50 val.“

www.DELFI.lt
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
Susiję straipsniai
Top naujienos