Pasak kauniečio stilisto, permanentinio makiažo vyrai neturėtų bijoti, kadangi po šios procedūros antakiai atrodo labai natūraliai, tik jie įgauna reikiamą formą ir atspalvį, rašoma pranešime spaudai. Itin dažnai svetur besilankantis vyras pastebėjo, kad užsieniečiai jau ganėtinai senai yra pamėgę šią procedūrą, nes tai – patogu, inovatyvu, išryškina veido bruožus, kas yra itin aktualu susitikimų, renginių metu.

„Aš pats asmeniškai ryžausi šiai procedūrai, nes mano antakiai buvo itin neryškūs ir atrodydavau labai blankiai. Po šios procedūros iškart išryškėjo veido bruožai, – sakė K. Murauskas. – Skatinu visus nebijoti pasitikti pavasariškus orus ryškesniems, išraiškingiems. Ne tik moteris, bet ir vyrus.“

Karolis Murauskas

Kaip teigia mikropigmentacijos meistrė Gitana Vizgaitienė, pasaulyje vis labiau populiareja ilgalaikis makiažas, skirtas vyrams.

„Pamenu, turėjau garbės teisėjauti Pietų Korėjoje – Busane, tuomet buvau maloniai nustebinta, nes kone kiekvienas vyras buvo pasidaręs antakių ilgalaikį makiažą, nepaisant amžiaus ar padėties. Puikiai žinome, kad toje šalyje yra puoselėjamas grožis, veido skaistumas ir jaunystė, jie ypatingai skiria dėmesį tam.

Vyrai, kaip ir moterys, taipogi rūpinasi savo išvaizda ir nori pabrėžti gražiausius savo bruožus. Neretai, bėgant metams, vyrams išretėja antakių plaukeliai, jie kreipiasi į specialistus ir dėl randų antakių zonose. Visgi, populiariausias bet kokio amžiaus vyrų noras turėti ryškesnius ir kuo vešlesnius antakius“, – pasakojo G. Vizgaitienė.

Karolis Murauskas

Pasak jos, vyrai Lietuvoje vis dar stokoja informacijos apie tokio pobūdžio procedūras, ir mano, kad šios skirtos tik moterims.

„Džiugu, kad po truputėlį į mus jau pradeda kreiptis užimantys aukštesnes pareigas visuomenėje, save prisižiūrintys vyriškiai. Tie, kurie pasidare ilgalaikį makiažą, kartais slepia tą faktą, kiti – kas džiugina – ne, tačiau mūsų tikslas – tai atlikti nepastebimai ir natūraliai“, – teigė G. Vizgaitienė.

Kaip pasakojo grožio specialistė, ji K. Murauskui atliko ilgalaikį antakių makiažą, paryškino juos, suteikė formą. Darbo procese Gitana vadovavosi taisykle: „mažiau yra geriau, negu per daug“, nes, pasak specialistės, paryškinti ir pastorinti visada suspėsime, o nuimti yra sudėtingiau.

„Tačiau Karoliui antakius dar ryškinsime, kadangi artėja vasara, veidas gaus įdegį, todėl ir antakiai gali būti ryškesni“, – sakė G. Vizgaitienė.

„Delfi“ primena, kad permanentinį makiažą reikia atlikti tik pas patikimus meistrus, naudojant Europoje sertifikuotas priemones.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama Delfi paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Delfi kaip šaltinį.
www.DELFI.lt
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją
Susiję straipsniai
Top naujienos
Pažymėti
Dalintis
Nuomonės