aA
Pasak vienos garsiausių šalies astrologių Palmiros Kelertienės, mūsų sėkmę gali lemti ne tik pasirinkti akmenys ar spalvos, bet ir aprangos stilius, rašoma pranešime spaudai.
Avinas
Avinas
© Organizacijos nuotr.

„Tai, ką mes nešiojame, irgi gali būti mūsų sėkmės katalizatoriumi“, – sako ji. Kaip rengtis, į kokį aprangos stilių labiau orientuotis 2020 metais bei kitus individualius patarimus kiekvienam zodiako ženklui rasite specialioje Palmiros ir Kauno „Akropolio“ parengtoje artėjančių metų apžvalgoje.

Avinas

Metų aprangos stilių būtų galima padalyti dviem kryptimis. Viena atstovaus perfekcionistinei idėjai veikloje: 2020 m. idealus laikas Avinams pasišvęsti karjerai. Ir šiuo atveju jums talkins švarus minimalizmas, šalta klasika. Puikiai tiks juodos, tamsiai mėlynos ir baltos spalvos deriniai. Tuo pat metu Juodojo Mėnulio viešnagė įspėtų apie gynybos svarbą. Taps aktualus ir militaristinis, magiškas stilius bei su tuo susijusi žalia, raudona, šokoladinė spalvos. Taip pat įvairios metalinės, atspindinčios detalės, dygliai, stambesnių, grubesnių grandinių elementai.

Metai prasidės ir baigsis puikiai! Tačiau periodas tarp vasario ir lapkričio, kai Juodasis Mėnulis judės jūsų ženklu, bus gana sudėtingas. Ne kartą teks balansuoti ties pavojinga riba, kuomet vienas netikslus žingsnis – ir iškrentate iš žaidimo, prarandate užimtas pozicijas... Būsite priversti išmokti ekvilibristikos stebuklų, išlikti drąsūs, ištvermingi. Visgi tai nebus sudėtinga užduotis Avinams, nes jūsų ženklas atsakingas už kovą, už gynybą. Atlaikyti sunkumus, įveikti išbandymus padės Marsas (Avino valdovas), kuris įeis į jūsų ženklą birželio gale ir išimtinai ilgai jame šeimininkaus – iki pat 2021 m. sausio pradžios. Metų pabaiga pergalinga – jūsų didžioji svajonė išsipildys! Ne tik reikaluose, bet ir meilėje.

Jautis
Jautis
© Organizacijos nuotr.

Jautis

Šiais metais būtų galima išskirti kelias ryškesnes stilistines linijas. Viena būtų susijusi su prestižo pabrėžimu, tad kaip niekada anksčiau puikiai jausitės dėvėdami prabangios elegancijos drabužius. Laimingos spalvos bus purpuro, turkio. Kita linija atstovautų turizmui. Tai gali būti ir patogūs, praktiški kelionių drabužiai, safari stilius, ir kažkas egzotiško, kupino nostalgijos prisimenant (ar svajojant) apie keliones po tolimas šalis...

Pagaliau baigėsi visus metus užsitęsęs gyvenimo pamokų laikas, kuris išgrynino sielą, užgrūdino dvasią... Iš po debesų juk išlenda saulė! Dabar pasaulį išvysite kitomis spalvomis, keisis jūsų vertinimai, prioritetai, nes tapote iš ties išmintingi, taurūs. Būsite aplinkinių pagerbti, įvertinti, laukia sėkmė, pripažinimas, ypač svetur... Jums atsivers platūs horizontai, naujos galimybės. Ryžkitės naujiems drąsiems žingsniams. Jei reikia, keiskite darbą, gyvenamąją vietą, išvykite svetur pakeliauti, pagyventi, dirbti. Tolimos kelionės, komandiruotės, įvairios stažuotės užsienyje, mokymasis itin palankūs.

Dvyniai
Dvyniai
© Organizacijos nuotr.

Dvyniai

Šie fatališki metai kaitins ir ypatingas aistras. Galimas lemtingas įsimylėjimas. Tapsite gundytojais. Magais. Savo žavesiu hipnotizuosite aplinkinius. 2020 m. Dvynių stiliui būdingos intriguojančios provokacijos, ne visada maskuojamas seksualumas, pabrėžtinas paslaptingumas... Daugiasluoksniai, tačiau beveik atviri drabužiai, amuletai, gausūs papuošalai, rytietiškos prabangos elementai... Palankios spalvos – šokoladinė, vyšninė.

Ne tik metų pradžia, bet ir visi metai nebus labai optimistiški. Pakaks ne tik objektyvių problemų: teks su kažkuo atsisveikinti, išsiskirti, galbūt per neatsargumą prarasti ilgai kauptus pinigus... O pati didžiausia problema gali būti jūsų požiūris į viską, kas vyks. Likite pozityvūs ir vadovaukitės filosofija, kad viskas, kas vyksta, – tik į gerą!

Vėžys
Vėžys
© Organizacijos nuotr.

Vėžys

2020 m., ko gero, jūsų ženklo atstovai bus patys stilingiausi. Net nesistengdami tapsite stiliaus ikona. Tai bus pabrėžtinai skoningų drabužių metai, kai vyraus lakoniškumas ir išbaigtumas. Tiks pilka, sidabrinė, angliška rožinė, truputis perlamutro. Būtų galima siūlyti ir porcelianinės lėlytės įvaizdį.

Atėjo laikas atsipūsti. Tiesa, šie metai iš jūsų pareikalaus takto, supratimo. Ko gero, tai nebus sunku Vėžiams, kurie yra jautrūs aplinkinių nuotaikoms, intuityviai suvokia, ką išgyvena kitas. Bet jei jums pristigs geros valios suprasti kitą, nusileisti ginče, derybose, tuomet įgysite nemažai priešininkų. Dabar bus prasminga ieškoti sąjungininkų, atsiremti į jau esamus partnerius, sutuoktinį. Jei neturite, ieškokite, nes iki metų pabaigos lydės sėkmė renkantis porą. Šie metai jums pats geriausias laikas santuokai. Ryžkitės dabar šiam žingsniui ir jūsų porą lydės meilė, santarvė, taip pat visuomenės palaikymas: aplinkiniai gerbs ir vertins jūsų pasirinkimą.

Liūtas
Liūtas
© Organizacijos nuotr.

Liūtas

2020 m. stiliaus pagrindinis akcentas – pedantiškumas. Kadangi šiemet reikės atsiduoti darbui, jus tenkins racionalus stilius. Svarbus kuklumas, paprastumas. Nors Liūto žaismas bus prislopintas kasdieniškų rūpesčių naštos, jis vis tiek veršis per žavias smulkmenas, kurios bus karališkojo Liūto sielai tikra atgaiva... Jums reikėtų didesnį dėmesį atkreipti į žalsvai gelsvus tonus. Įsigykite ką nors garstyčių spalvos.

Po sėkmingų 2019 m. esate kupini entuziazmo, tačiau 2020 m. to nepakaks. Entuziazmas ir aplinkinių žavėjimasis jūsų asmenybe dar ne viskas: pražūsite, jei stigs profesionalumo bei konkrečių darbų. Šių metų prioritetas – pareiga ir veikla, tad atsidėkite darbui, karjerai bei sąžiningai vykdykite savo pareigas. Ir nepamirškite sveikatos: nuo persidirbimo, lydimo įtampos dėl didelių tempų, darbų kiekio, galite sunegaluoti. Bet kokiu atveju, metai bus palankūs sveikatai stiprinti.

Mergelė
Mergelė
© Organizacijos nuotr.

Mergelė

2020 m. turite suspindėti karališka prabanga. Gana mergeliško kuklumo, saikingumo, atsargumo! Spinduliuokite džiaugsmą, švęskite meilę! Itin svarbi taps auksinė, geltoni, oranžiniai atspalviai, smaragdiniai tonai. Papuošalai turėtų būti vertingi. Turite priminti kilnų meno kūrinį.

Grįžta sėkmė veikloje, vėl šypsosi laimė meilėje ir jūs tampate kupini įkvėpimo, optimizmo. Šios pakylėtos nuotaikos lydės ilgai – iki pat metų pabaigos. Tai bus itin geri metai dirbantiems kūrybinį darbą, asmenims, kurių veiklą susijusi su menais, taip pat vaikais, jų auklėjimų bei kūrybinių sugebėjimų ugdymu. Iki metų pabaigos, ko gero, ne vienam pavyks pažinti tikrą meilės džiaugsmą bei pilnatvę.

Svarstyklės
Svarstyklės
© Organizacijos nuotr.

Svarstyklės

2020 m. nesistenkite būti labai madingi. Atvirkščiai, verta orientuotis į praeitį, į ankstesnius dešimtmečius ar į beveik nekintančią klasiką. Gerai jausitės turėdami kažką vintažinio, kartais norėsis etnoelementų. Vertėtų atkreipti dėmesį į samaninius tonus – jie padės atgauti saugumo pojūtį.

2020 m. skirti nusiraminti, susitelkti – dabar namų, šeimos interesai turi tapti patys svarbiausi. Pamirškite profesines ambicijas, aukštus karjeros siekius. Beje, kuo geresni santykiai bus su artimaisiais, tuo geriau eisis veikloje. Tai, beje, bus vienintelis būdas prisitraukti sėkmę darbe. Na, o šiais metais atsidėkite namų rūpesčiams: ieškokite naujų namų, kraustykitės į kitą vietą, įsimylėkite, kurkite šeimą. Kad ir kuo užsiimsite, bus itin svarbu atsižvelgti į šeimos, į tėvų valią, labiau paisyti tradicijų, gilintis į savo giminės, tautos praeitį.

Skorpionas
Skorpionas
© Organizacijos nuotr.

Skorpionas

Būsite apimti savotiško paaugliško azarto. Judrūs, smagiai lengvabūdiški, nepriklausomi. Jums tiks jaunimo mados, palankus ir sportinis stilius. Venkite prabangių drabužių bei papuošalų. Jūsų aprangoje turi dominuoti lengvumas, paprastumas, daugiafunkciškumas. Palankūs įvairūs ochros, taip pat žali tonai.

Būkite tikri – 2020 m. jūsų laukia įdomūs dalykai: kelionės, netikėti susitikimai, vertingi pasiūlymai. Užsimezgę nauji ryšiai neleis liūdėti, nuobodžiauti. Dabar bus svarbu plėsti reikalingus ryšius, siekti naujų žinių, mokytis užsienio kalbų. Tad daugiau bendraukite, viskuo domėkitės, kaupkite reikalingą informaciją. Ir klausykitės.

Šaulys
Šaulys
© Organizacijos nuotr.

Šaulys

Ko gero, šių metų Šaulių stilių tiksliausiai apibūdintų glamūras, barokinė prabanga. Daug dėmesio skirkite papuošalams. Jie turi būti vertingi. Patartina orientuotis į pastelinę spalvų gamą.

Per prabėgusius metus daug pasiekėte ir tikrai turite kuo didžiuotis. Tos permainos, kurios įvyko per 2019 m., tie darbai kuriuos nuveikėte, taps ilgalaikės sėkmės pagrindu. 2020 m. pratęs prabėgusių metų sėkmę, padės įgyvendinti šauniuosius praėjusių metų sumanymus. Jie bus susiję su materialiosiomis vertybės, kai galite tikėtis nemenkos naudos. Šie metai bus tinkami investuoti pinigus, ieškoti geresnės, naudingesnės darbo vietos.

Ožiaragis
Ožiaragis
© Organizacijos nuotr.

Ožiaragis

Jūs būsite kariai, vadovai. Jums patiks (ir bus naudingas) ne tik klasikinis stilius, bet ir uniforminis, militaristinis, sportinis. Jūsų siekiams antrins tiek griežti juodos ir baltos, mėlynos ir baltos, tiek raudonos ir baltos deriniai. O pagrindinis akcentas – kerinti asmenybės jėga.

Laukia puikūs metai – tapsite Zodiako išrinktieji! Būsite tikrieji padėties šeimininkai, tad kuo skubiau išsiaiškinkite, ko norite, ko reikia, ir pirmyn! Šią išskirtinę progą pradėti viską iš naujo, pabūti savo likimo šeimininkais jums dovanoja Jupiteris. Dabar jis jūsų ženkle iki pat metų pabaigos. Taip atsitinka retai, kartą per dvyliką metų, tad visas jėgas į mūšį: pakovokite už savo laimę, sėkmę – nesvarbu karjeroje ar meilėje – dabar viskas pavyks. Tad nė dienos nepamirškite, kad šiemet esate tikrieji savo likimo kalviai.

Vandenis
Vandenis
© Organizacijos nuotr.

Vandenis

Renkitės paslapties rūbais, puoškitės svajonių žavesiu... Meistriškai įvaldysite iliuziją. Ir jūsų gerbėjų šleifas nutįs toli. Patartina rinktis violetinius, alyvinius, sidabrinius tonus. Aristokratiška elegancija, papildyta romantiško glamūro, nostalgiško vintažo, tinkamai išreikš jūsų santykį su pasauliu. Derės filigraniniai papuošalai.

Prasideda savotiškos užmaršties, atsipalaidavimo metas, kai reikia kiek atitolti nuo žemiškų reikalų, kad susitelktumėt ties savo vidumi. Filosofiniai apmąstymai, meditacijos, tyla padės jums tinkamai nugyventi visus 2020 m. bei įvykdyti savo žemiškas pareigas. Ir nenustebkite – jei nepristigs dėmesio savo dvasiniam pasauliui, jūsų reikalai judės puikiai. Priešingu atveju, jei ir toliau vien tik protu, logika vadovausitės ir nerasite laiko tylai, nieko nepešite. Metai nebus palankūs ko nors naujo imtis: pakaks, kad gerai atliktumėte tai, kuo iki šiol užsiimėte. Tad tobulinkite, vystykite tai, kas pasiekta.

Žuvys
Žuvys
© Organizacijos nuotr.

Žuvys

Tai bus naujovių metai ir jums verta išbandyti naujoves viskame. Visų pirma – tai puiki proga rimtesnėms stiliaus permainoms. Pamėginkite atsisakyti savo įprastų drabužių, išmėginkite ką nors visiškai naujo, avangardiško. Eksperimentuokite. Nesustokite. Kasdien pamėginkite atrodyti vis kitaip. Atsižvelkite į draugų patarimus. Daugiau dėmesio skirkite elektrinei, žydrai spalvoms.

Tai bus nesibaigiančių planų, naujų projektų ir laimingų, nors dažnai neplanuotų, permainų metai. Na, o kokios bus tai permainos priklausys nuo to, kada jų imsitės. Neskubinkite įvykių. Turite išlaukti, kol Juodasis Mėnulis išeis iš jūsų ženklo sausio pabaigoje. Šiemet bus itin svarbūs draugai – jie darys nemenką įtaką jūsų likimui. Todėl išties svarbu stiprinti bičiuliškus santykius, taip pat tvirtinti jau esamą bendradarbiavimą. Beje, atsiras galimybių užmegzti ir naujus puikius ryšius su nepaprastais žmonėmis, kurie jus gali kažko išmokyti, tapti jūsų vedliais.

www.DELFI.lt
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
Įvertink šį straipsnį
Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą DELFI turinį.
(4 žmonės įvertino)
4.2500

Simona Nainė: kompleksai yra baisus dalykas, žlugdantis daugelio žmonių gyvenimą (77)

Pozityvi, pasitikinti ir autentiška. Tai tik keli epitetai, kuriais galima apibūdinti žaviąją...

Kokios drabužių spalvos bus madingiausios šį pavasarį? (16)

Parduotuvėse jau po truputį atsiranda pavasario kolekcijos, tad pats laikas planuotis pavasarinį...

Viena už kitą įspūdingesnė? Išrinkite stilingiausią apdovanojimų ceremonijos viešnią (110)

Ketvirtadienio vakarą Nacionaliniame operos ir baleto teatre praūžė kasmetė „Žmonės 2020“...

Astrologė Palmira – apie tai, kokiais papuošalais galima pritraukti sėkmę (2)

Trečiadienio vakarą garsios Lietuvos moterys buvo pakviestos į papuošalų prekės ženklo...

Johnas Galliano: skandalingas talentas, per ilgą liežuvį netekęs svajonių darbo (7)

Buvęs Willsono berniukų mokyklos kapelionas prisimena: „Johnas buvo tarsi iššūkis kai kurių...

Top naujienos

Aplankė vieną uždariausių pasaulio valstybių: pažįstamiems buvo sunku patikėti, kad ten keliauju (132)

„Welcome to Arabia! “, – karts nuo karto išgirstu iš nuoširdžiai besišypsančių...

Tikra legenda, kuri aikštėje lietuvius skriaudė, o už jos ribų – glostė laida „Krepšinio zona“

2020-ieji krepšinio pasauliui prasidėjo tiesiog tragiškai: po ilgamečio NBA komisaro Davido Sterno...

Giedrius Drukteinis

Du būdai, kaip mums atsikratyti nepakantumo svetimam turtui ir sėkmei (4)

Kai išmintingi žmonės pradeda kalbėti apie Lietuvos visuomenės problemas, greitai galima...

Birutė Navickaitė pakliuvo į absurdišką situaciją: neturėdama vairuotojo pažymėjimo ir automobilio pradėjo gauti baudas (76)

Palangiškė Birutė Navickaitė sako, kad sunku ir patikėti, į kokią absurdišką situaciją ji...

Orai: naujas ciklonas atneš eilinę kritulių bangą (2)

Šiandien prie mūsų krašto iš vakarų priartės naujas Atlanto ciklonas. Vakariniuose rajonuose...

Darželyje sriuba apsipylusi trimetė patyrė antro laipsnio nudegimą: mama netiki darželio direktorės versija (347)

Į darželį trimetę dukrą nuvedusi mama nė neįtarė, kad po kelių valandų su ja dėl patirto...

Stilistė papasakojo, į ką reikia atsižvelgti renkantis džinsus: viena detalė gali sugadinti visą įvaizdį (46)

Jei paprašytume jūsų įvardinti pagrindinį spintos drabužį, kas tai būtų? Mes nemirktelėję...

Lietuvis sukūrė už širdies griebiantį vaizdo klipą apie Bryantą (94)

Lietuvis Giedrius Šiškovas , interneto platybėse žinomas „Gidranity“ pseudonimu, sukūrė už...

Kameros įamžino neįtikėtiną vairuotojų žioplumą: situacijos primena veiksmo filmus (11)

Pašalinė veika prie vairo ir išsiblaškymas neretai vairuotojams sukelia nemažai streso, kai...