Anot salono „City Wax Vilnius“ vadovės bei veido valymo prietaiso „SoMeCare“ ambasadorės Dovilės Jasiulevičės, tiek moterims, tiek ir vyrams, norintiems džiaugtis puikia veido odos būkle, dėmesį rekomenduojama atkreipti į tris pagrindinius etapus, kurie turi būti atliekami reguliariai du kartus per dieną – ryte ir vakare.

„Veido odos rutina, pirmuoju žingsniu turi prasidėti kartu su kruopščiu prausimu, kurio metu nuo veido odos pašaliname ne tik makiažo likučius, riebalų perteklių, bet ir per visą dieną susikaupusius nešvarumus“, – sako D. Jasiulevičė, pridurdama, jog tai ne tik pirmas, bet ir pagrindinis etapas, be kurio tolimesni žingsniai gali tapti ne tokie veiksmingi.

Pasak jos, nors veido prausimui skirtų priemonių pasirinkimo spektras yra be galo platus ir jį sudaryti gali įvairūs pieneliai, geliniai, kreminiai, tiek ir putų tekstūros produktai, tačiau pasirenkant tinkamiausią, dėmesį svarbu atkreipti ne tik į sezoniškumą, bet ir į kiekvieno asmens individualius poreikius, kuriems įtaką turi odos būklė bei jos tipas.

„Vanduo nuplauna tik odos paviršių, tačiau nepašalina susikaupusių nešvarumų, riebalų pertekliaus ar negyvų odos ląstelių. Ilgainiui tokia rutina, gali tapti didžiausiu priešu veido odai – joje sudaroma puiki terpė uždegimų vystymuisi, spuogams. Neatsakingas veido prausimas gali paskatinti net ir aknės atsiradimą“, – aiškina D. Jasiulevičė.

Veido priežiūra

Jos dėmesį atkreipia ir į antrąjį etapą veido odos priežiūros rutinoje – tonizavimą. Anot jos, klientų vis dažnesnis siekis susipažinti su toniko nauda bei jo funkcijomis yra sveikintinas, mat dar neseniai visuomenėje sklandė toks mitas, jog ši priemonė tai tik marketinginis triukas: „Tonikas, veido odos priežiūroje atlieka odos atgaivinimo bei atstatomąsias pH terpės darbus. Tai tarsi odos valymo užbaigiamasis etapas, kurio metu yra galutinai pašalinami vandens kalkių likučiai bei po prausimo likę nešvarumai. Normalizavus bei atstačius odos rūgščių bei šarmų balansą, apsaugome savo odą nuo galimo užteršimo, porų užkimšimo bei nemalonių ir net skausmingų spuogų kilimo.“

Grožio salono vadovė įvardija ir paskutinį, trečiąjį etapą – veido odos padengimą kremu. Šis procesas anot specialistės yra skirtas apsaugoti odą nuo kenksmingų aplinkos faktorių bei ją pamaitinti veikliosiomis medžiagomis.

„Kasdien, tiek ryte, tiek vakare sąžiningai tepamas veido kremas yra atsakingas už labai svarbius procesus. Dieninis kremas, kurį tepame ryte ne tik drėkina, bet ir saugo odą nuo dienos metu galinčių tykoti kenksmingų aplinkos faktorių – saulės spindulių aktyvumo, dulkių ir nešvarumų. Naktinio kremo paskirtis taip pat svari – šis tepamas norint, jog mūsų oda per naktį ne tik pailsėtų, bet ir būtų pamaitinta vitaminų bei kitų veikliųjų medžiagų ir ryte vėl turėtų jėgų ištverti dienos kenksmingų faktorių atakas“, – aiškina ji.

D. Jasiulevičė akcentuoja neginčijamą veido kremų naudą – šie padeda net ir kovoje su streso padariniais – besiformuojančiomis mažomis raukšlelėmis ar pigmentinėmis dėmėmis bei priduria, jog dieniniai kremai paprastai būna lengvesni, gerai įsigeria, nepalieka riebaus blizgesio, o naktiniai kremai yra riebesni, kadangi jų pagrindinė funkcija yra maitinti veido odą.

Pasak jos, tik tinkamai atlikus šiuos tris pagrindinius etapus, galima pereiti prie papildomų veido priežiūros žingsnių – paakių kremo, serumo, kaukių bei šveitiklių naudojimo. Šių produktų naudojimui grožio srities specialistė rekomenduoja susikurti rutiną, kaip pavyzdys – paskirti vieną dieną savaitėje, kuomet niekur neskubant būtų galima mėgautis pačiu veido odos priežiūros procesu bei rezultatais, kurie ilgainiui tikrai džiugins kiekvieną.

D. Jasiulevičė papildo, jog visus veido priežiūros procesus sustiprinti gali ir specialūs, tam skirti terminiai silikoniniai prietaisai, kurie vienu metu gali atlikti net iki trijų skirtingų funkcijų – švelniai valyti veido odą, ją šildyti bei masažuoti, taip padedant naudojamoms priemonėms efektyviau ir veiksmingiau įsigerti į odą.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama Delfi paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Delfi kaip šaltinį.
www.DELFI.lt
Pažymėti
Dalintis
Nuomonės