JAV prezidentas Donaldas Trumpas antradienį, laikydamasis savo pirmtakų Baltuosiuose rūmuose tradicijos, suteikė malonę dviem Padėkos dienos kalakutams.

Kaip kilo tradicija suteikti malonę kalakutams, nėra aišku. Istorijos apie kalakutus, kurių buvo pasigailėta, siekia XIX amžių, prezidento Abrahamo Lincolno laikus: pasakojama, kad jo sūnus įtikino tėvą palikti vieną paukštį gyvą.

Kartu su sutuoktiniu Donaldu Trumpu ir jo dukra Ivanka Trump tradiciniame renginyje dalyvavusi M. Trump nustebino savo netikėtu ir daugybę kalbų sukėlusiu stiliaus sprendimu.

Melania vilkėjo 2018 m. kolekcijos „Dior“ mados namų paltą, margintą baltomis, juodomis ir raudonomis geometrinėmis figūromis. Viršutinio drabužio kaina siekia 9 tūkst. JAV dolerių. Prie palto M. Trump priderino „Christian Louboutin“ ilgaaulius batus, tad pirmosios ponios įvaizdis galėjo atsieiti daugiau nei 16 tūkst. JAV dolerių.

Vis dėlto, kai kuriems „Twitter“ vartotojams toks pirmosios JAV ponios įvaizdis išties pakėlė ūpą.

„Kaip žavu, kad Melania nusprendė apsirengti taip, kaip Padėkos dienos garbės svečias – kalakutas“, – rašė vienas iš vartotojų.

Padėkos diena Jungtinėse Valstijose švenčiama kasmet paskutinį lapkričio ketvirtadienį, ši diena neretai vadinama kalakuto diena. Šiemet tai – lapkričio 22-oji.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama Delfi paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Delfi kaip šaltinį.
www.DELFI.lt
Pažymėti
Dalintis
Nuomonės