„Bendravome su „Rekordų akademija“. Kalbėjom, kad „kažką padarom“, papasakojo, kokių dar buvę rekordų, ir taip gimė mintis padaryti 24 valandų kirpimo rekordą.

Aišku, aš pradėjau juokauti. Sakau: klausyk, tokio rekordo išvis nėra Lietuvoje, tai gal galiu pakirpti 12 valandų ar 10? Atsakė, kad ne, visgi yra taisyklės. Rekordo matuotojai pasidomėjo, kiek vidutiniškai valandų dirba kirpėjai, ir pasirodo, normalu kartais padirbti ir 10, 12 ar net 15 valandų. Čia jau tokiu maksimaliu režimu – prieš Kalėdas ar Naujuosius metus. O 24 valandos jau būtų tikras rekordas, jį būtų galima įskaityt. Taip ir gimė idėja“, – dalijosi K. Gigevič.


Stilistas atsakė ir kurios valandos buvo sunkiausios, kurios – lengviausios. Neseniai jis patyrė ir kojos traumą, todėl sunkumų tikrai buvo.

„Galvojau, kad bus sunkiausia 4, 5, 6, 7 valandos ryto – tada, kada paprastai būna gilus miegas. Bet ne, jos nebuvo sunkiausios. Iš esmės nebuvo sunku iki paskutinių valandų. Ryto link supratau, kad man yra problema su koja, jaučiau, kad ji tampa medinė. Apie 8 ryto atvežė paskutinį patiekalą – turėjau paskutinę, trečią, penkiolikos minučių pertrauką – ir tada nusiėmiau kojinę ir pamačiau, kas vyksta su koja.

Buvo labai didelis ištinimas ir skausmas. Bet gerai, galvojau, su skausmu susidorosiu. Paskutines tris valandas sunkumas buvo daugiau psichologinis. Kai treniruojuosi, treneris sako: „Na, o dabar parodyk charakterį!“ Tai va tada jau reikėjo parodyti charakterį.

Paskutinę valandą kirpau Leoną Somovą. Likus dvidešimčiai minučių iki pabaigos galvojau: „Koks skirtumas, ar 24 valandas, ar 23 valandas ir 40 minučių...“ Galvojau, mesiu žirkles ir viskas, nebegaliu daugiau. Bet tada sustabdžiau save – tiek kirpau, tai dar 20 minučių sugebėsiu“, – prisimindamas juokėsi K. Gigevič.

Dėl kojos traumos plaukų stilistui teko nukelti rekordą, bet artėjant vasariui jis suprato – jeigu dar atidėlios, paskui nebenorės. Jis teigia ateityje tikrai gerinsiantis savo rekordą. Per 24 valandas K. Gigevič apkirpo 24 klientus.

www.DELFI.lt
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
Susiję straipsniai
Top naujienos