Draugus, artimuosius ir pramogų pasaulio kolegas į jaukų renginį restorane, jaukiai išpuoštą gėlėmis, sukvietusi V. Šaulytė sako, kad tinklaraščio pavadinimas – ne atsitiktinis. Beprotiška meilė kavai prieš metus įkvėpė rašyti, o mylimasis Julius Mocka padėjo mintis sudėlioti į vietas.

„Savo tinklaraštį pradėjau kurti vienoje Vilniaus kepyklėlėje ir jis gimė prie puodelio kavos. Mano visi pokalbiai, projektai bei mintys prasideda prie kavos puodelio. Todėl tinklaraščio pavadinimas kalba už save. Iš tiesų man jį sugalvojo Julius.

Vis mąsčiau, kad tik mano vardo neužtenka, kaip dar galėčiau įprasminti. Kadangi myliu kavą, Julius pasiūlė tinklaraštį pavadinti „Vieno kavos puodelio istorija“. Taip ir prasidėjo nauja mano istorija“, – šypsodamasi sako V. Šaulytė.

Šventės svečiai ir jų įvaizdžiai:

Tinklaraštyje stilistė rašo ne vien apie madą – apie asmenybę, įkvėpimą, keliones, vietas, jausmus, kokią įtaką drabužiai daro mūsų savijautai ir individualumui, apie moteriškumą ir laisvę būti savimi.

Pasveikinti stilistės su gražia sukaktimi atėjo jai brangūs žmonės – draugai, šeimos nariai ir pramogų pasaulio atstovai – stilistas Joringis Šatas, Liucina Rimgailė, Justė Zinkevičiūtė, J. Mocka, Ingrida Martinkėnaitė ir kiti.

Per tinklaraščio gyvavimo laiką, sako V. Šaulytė, pavyko nuveikti nemažai prasmingų darbų: „Plėtojant tinklaraščio veiklą pradėjome organizuoti susitikimus su moterimis visoje Lietuvoje – įvaizdžio seminarus įmonėms bei moterų grupėms. Planuojame keliauti ir į moterų krizių centrus.“

Tačiau jos laukia dar vienas džiaugsmingas etapas – V. Šaulytė pradės vesti pokalbių laidą. „Laidos metu kalbėsiu su žmonėmis apie tai, kas jų gyvenime atsitiko prie kavos puodelio. Galbūt prasidėjo verslas, gal atėjo naujas įkvėpimas, o gal gyvenimas apsivertė aukštyn kojomis“, – pasakoja stilistė.

V. Šaulytė dėkojo renginio svečiams ir sakė, kad praėję metai gyvenime pakeitė daug ką: „Šis susitikimas man beprotiškai svarbus, nes pakviečiau ne tik draugus ar kolegas, bet ir partnerius su kuriais bendradarbiauju. Vieni metai gali pakeisti ir reikšti tiek daug, jei išgėrus kavos puodelį atsistosi ir pradėsi veikti. Mano gyvenimas dabar tikrai kitoks, nei buvo prieš vienerius metus.“

Šaltinis
Griežtai draudžiama Delfi paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Delfi kaip šaltinį.
www.DELFI.lt
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją
Top naujienos
Pažymėti
Dalintis
Nuomonės