„Mano papuošalai labai intymūs ir asmeniški, visai netinkami, taip vadinamiems įvaizdžiams ir dideliems firmų vardams. Iki šiol džiaugiuosi, kad prieš daug metų nesutikau parduoti sielos ir kūno „Tiffany“ kompanijai, bandžiusiai suvilioti labai patraukliu pasiūlymu“, – pasakoja A. Šepkus. Labiausiai juvelyras vertina galerijas ir nepriklausomas juvelyrikos dirbtuves, o bendradarbiavimui visada renkasi tuos, kurie jo papuošalus mėgsta ir supranta. Savo partnerius juvelyras renkasi atsakingai, todėl ir garbė pristatyti pasaulinio garso lietuvių juvelyrą tenka ne kiekvienam. „Susipažinęs su Viktorija, nebeturėjau abejonių, kad ji būtų puiki mano atstovė protingoje ir gražioje galerijoje. Mane ji patraukė profesionalumu, nuoširdumu, pretenzijų neturėjimu, žiniomis ir šiltumu klientams,“ – sako A. Šepkus.

Juvelyrė Viktorija Orkinė

Juvelyrė Viktorija Orkinė, „v2o“ namų įkūrėja didžiuojasi galėdama pristatyti išskirtinį kūrėją, kuris daugelį metų buvo jos asmeninis idealas. „Dar prieš galerijos atidarymą svajojau, kad mūsų lentynas puoštų Aleksandro darbai. Tačiau didelio noro, skrydžio į Jungtines Amerikos Valstijas ir entuziazmo nepakako. Aleksandras sutikimą davė tik pats apsilankęs jau atidarytoje galerijoje, keletą kartų asmeniškai pabendravęs ir įsitikinęs ketinimų rimtumu. Labai branginu ir vertinu užsimezgusią draugystę su šiuo talentingu kūrėju,“ – prisimena juvelyrikos namų įkūrėja.

Alex Šepkus

Pasaulinio lygio juvelyro Aleksandro Šepkaus darbais prekiaujama daugiau nei 100 galerijų Jungtinėse Amerikos valstijose ir kitose šalyse, tačiau pristatyti save gimtinėje jam ne mažiau svarbu nei būti žinomam pasaulyje: „Lietuva – mano Tėvynė, kurioje gimiau, mokiausi ir pradėjau kūrybą. Gyvenu netoli Niujorko, bet vaikystės Kaunas ir studentiškas Vilnius man yra be galo brangūs, todėl būti pažįstamam ten man – lyg grįžimas namo.“

Alex Šepkus
www.DELFI.lt
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
Top naujienos