Tad planuodami atostogas ar gaudydami saulės spindulius mieste, išnaudokite progą ir spėkite pasidžiaugti šiomis penkiomis tendencijomis.

1. Pintos rankinės

Kone kiekvieną šiltąjį sezoną kalbame apie pintas paplūdimio rankines. Visgi tinka jos ne tik iškeliavus pailsėti į pajūrį, bet ir mieste. Tokią rankinę derinkite ir su gėlėta suknele, ir su džinsais bei klasikiniais marškiniais.

2. Skarelės-palaidinės

Šilkines skareles madistės riša ne tik ant galvos, bet ir ant kūno tarsi palaidines, perlenkusios jas per pusę lyg trikampį. Tokias skareles-palaidines ypač madinga derinti su šviesiomis kostiumo stiliaus kelnėmis aukštu juosmeniu, tačiau stilingai jos atrodys ir prie džinsų, šortų ar midi ilgio satino sijono.

3. Šortų kostiumai

Vasarą elegancijos gerbėjos galėjo pasidžiaugti į madą sugrįžusiais šortų kostiumais. Sezono naujove tapo kostiumėliai, kuriuos sudaro laisvi marškiniai ir šortai.

4. Suknelės atvira nugara ar su prakarpomis

Šįmet vienos madingiausių – suknelės su prakarpomis, apnuoginančiomis odą ties juosmeniu ar krūtine. Tačiau ne mažiau populiarios ir suknelės raišteliais surišama arba visai atvira nugara. Ši tendencija puikiai tiks ir atostogoms, karštoms dienoms mieste, ir vasaros vakarėliams. Vilkėdama atviresnę suknelę, nepamirškite pasirūpinti oda ir patepkite kūną nuo saulės apsaugančiu kremu.

5. Papuošalai iš kriauklelių

Jeigu norite akimirksniu įvaizdžiui suteikti atostgų dvasios, pasipuoškite iš kriauklių, perlų ir akmenėlių suvertais vėriniais, apyrankėmis ar apykojėmis. Madingi ne tik smulkučiai, bet ir stambūs vėriniai, tampantys pagrindiniu aprangos akcentu. Taip pat stilingai atrodys perlais puoštos rankinės, ypač tiksiančios puošnesniam įvaizdžiui sukurti.