– Kaip laukiantis išlaikyti stilių? Populiariosiose parduotuvėse pasiūla gan vienoda.

– Laukimosi metu labai svarbu išlaikyti savo iki tol turėtą asmeninį stilių. Su tokiu nauju ir gana rimtu gyvenimo etapu, jis, žinoma, gali kažkiek pasikeisti, moteriai gali pradėti patikti anksčiau buvę net neįdomūs daiktai ir tai normalu.

Bet svarbiausia nepamesti savęs tarp visų šabloninių (ir dažniausiai nestilingų) drabužių nėščiosioms. Net jeigu tam tikri anksčiau patikę ir labai mėgiami drabužiai šiuo laikotarpiu netinka, į įvaizdžius galima ir toliau įtraukti mėgstamus aksesuarus, avalynę, rankines. Jų pilnai užtenka paįvarinti bazinius drabužius ir padaryti įvaizdį įdomų, išskirtinį. Taip pat svarbu nepamiršti, kad švarūs plaukai, tvarkingi nagai ir prižiūrėtas veidas – tai irgi stiliaus dalis, kuriai parduotuvių pasiūla net neaktuali.

Nėščiųjų stilius

– Kokius daiktus pradėjus lauktis būtina įsigyti?

– „Būtinų“ daiktų sąrašo tikrai nėra. Viskas priklauso nuo stiliaus. Jeigu moteris iki nėštumo rengėsi sportiškai, laisvai, tai tikėtina, kad turima laisvalaikio apranga jai tiks ir laukiantis vaikelio. Visgi, jeigu nėštumo metu reikia išlaikyti dalykinį ar kasdienį stilių, dažniausiai, gali prireikti didesnio dydžio ar specialiai nėščioms skirtų džinsų/kelnių.

Marškinėliai, megztiniai šiuo metu aktualiausi laisvo kirpimo, tad tokie turėtų tikti ir iki nėštumo ir jo metu. Dažnai besilaukiančioms moterims pasiteisina midi ilgio, juosiamo tipo sijonai/suknelės. Bet svarbiausia taisyklė, kad tiek senuose, tiek naujai įsigytuose drabužiuose (ar su kitais daiktais) moteris jaustųsi komfortiškai, niekas neveržtų, netrukdytų judėti ir leistų lengvai praleisti dieną. Tad įsigyti reikėtų patogius daiktus, jeigu iki tol tokių nebuvo spintoje ar jie tapo netinkami.

Nėščiųjų stilius

– Kaip išlaikyti proporcijas/gražų rengimąsi, jei esi ir netipiškos figūros, ir dar laukiesi? Pavyzdžiui, ką akcentuoti/slėpti/rinktis nėščiai moteriai, kurios dar ir platūs klubai?

– Besilaukiančios moters figūra laikoma gražiausia iš visų galimų. Tad suapvalėjusį pilvuką reikėtų traktuoti tik kaip privalumą. Ir laukiantis galima ir toliau rengtis pagal standartines proporcijų išlaikymo taisykles, t.y., platų viršų derinti su aptempta apačia ar atvirkščiai.

Pavyzdžiui, plačių klubų savininkė gali akcentuoti pilvą ir smulkią viršutinę kūno dalį aptempta, glaustinukės tipo palaidine ir derinti ją su labai plačiais džinsais arba rinktis A-silueto suknelę, virš pilvo juosiamą sijoną ir panašiai.

– Ar sluoksniavimas maskuoja pakitusias formas, ar kaip tik sukuria stambesnį vaizdą?

– Viskas priklauso nuo išlaikytų proporcijų įvaizdyje, pasirinktų audinių ir net spalvų bei raštų. Šaltuoju sezonu, labiau tikėtina, kad sluoksniavimas vizualiai sukurs daugiau apimties, kadangi renkamės storus, standžius drabužius iš vilnos, džinso, tvido, odos.

– O kaip laukiantis geriau nesirengti?

– Nerekomenduoju pirkti tų visų nėščiosioms skirtų rūbų, kad neatrodytumėte šabloniškai – vien pagal tai, kokį įvaizdį besilaukiančioms primeta parduotuvės. Nereikia rengtis taip, kaip nenori, vien dėl to, kad taip „turėtų“ rengtis nėščioji.

Visada renkimės pagal savo nuotaiką, charakterį, jaučiamą asmeninį stilių. Ir pasikartosiu, kad svarbu nesirengti nepatogiai, kad niekas nespaustų – kūnas turi jaustis laisvai.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama Delfi paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Delfi kaip šaltinį.
www.DELFI.lt