Nakčiai – į šaldymo kamerą

Naujas nailonines pėdkelnes sušlapinkite, įdėkite į užspaudžiamą polietileno pakuotę ir nakčiai patalpinkite į šaldymo kamerą. Tokiu būdu polimero pluošto (iš kurio pagamintos nailoninės pėdkelnės) struktūra šaldymo kameroje keičiasi ir pėdkelnės tampa tvirtesnės. Ryte pėdkelnės turi lėtai atitirpti, o vos tik išdžius, galėsite mautis. Po užšaldymo nailoninės pėdkelnės ne taip greitai plyšta.

Pagelbės plaukų lakas

Apsimaukite pėdkelnes, tose vietose, kur jos liečiasi su kojų nagais, 20 cm atstumu papurkškite plaukų lako, o dar geriau, jei laku apipurkšite visas pėdkelnes. Galima eiti dar toliau – bespalviu nagų laku palakuoti pėdkelnes tose vietose, kur jos greičiausiai įplyšta – ties pirštais. Ir plaukų, ir nagų lakas suklijuoja pluošto dalis, pėdkelnės pasidaro tvirtesnės, bent jau tam tikram laikotarpiui.

Dydis – svarbu

Moterys dažnai linkusios pamažinti savo dydžius, bet perkant nailonines pėdkelnes šito tikrai nepatartina daryti. Jeigu jums reikiamas dydis svyruoja tarp dviejų dydžių, geriau rinkitės didesnį. Jokiu būdu nepirkite dydžiu mažesnių nailoninių pėdkelnių, kad netektų jų stipriai tempti, nes būtent stipriai tempiant didelė rizika įplyšti.

Nagai turi būti glotniai nudilinti

Prisipažinkite – ne kartą pėdkelnės įplyšdavo dėl nenudilintų ar nenukirptų kojų nagų. Taigi, nepamirškite pedikiūro ir įsidėmėkite, kad kojų nagai turi būti maksimaliai trumpi ir nudilinti, be to, odą aplink nagus reikia vis suminkštinti aliejumi ar kremu.

Su pirštų dalimi ar be?

Rinkitės pėdkelnes su tankesne pirštų dalimi, tada galima tikėtis, kad jos ilgiau tarnaus. Nailoninės pėdkelnės su plonyte pirštu dalimi po dienos keliaus į šiukšlių konteinerį. Beje, viršutinę ir apatinę pirštų dalį jungianti siūlė turėtų būti standi, o mūvint būtų horizontaliai ant pirštų. Būtent ši siūlė saugo pėdkelnes.

Ir dar vienas būdas – kad pėdkelnės tiek didžiaisiais pėdų pirštais neįplyštų, po jomis apsimaukite trumpas kojinaites, geriausia – kūno spalvos, jos bus barjeras tarp pėdkelnių ir nagų, sušvelnins trintį. Pirmiausia ims dilti kojinaitės, tik paskui – pėdkelnės.

Maža detalė

Dar vienas sprendimas – užklijuokite pleistrą ant didžiųjų kojų nagų, pamatysite – veiksminga. Jei pleistro neturite, uždėkite ant nagų vatos, tada apsimaukite pėdkelnes – vata saugos, kad pėdkelnės nesitrintų į nagus.

www.DELFI.lt
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
Top naujienos