Pirmiausia R. Rimgailaitė pabrėžia, kad būtina atsižvelgti į kvietime nurodytą aprangos kodą, šventės vietą, tematiką, na, o jei kyla klausimų – tiesiog pasikonsultuoti su organizatoriais, – taip tikrai neprašausite pro šoną. Daugiau griežtų taisyklių, pasak dizainerės, nėra, nes šaltuoju metų laiku tinka įvairios spalvos, audinių tekstūros ir siluetai.

„Žiemos švenčių laikotarpiu itin populiarūs blizgučiai ir žėrintys audiniai, nes jie puikiai dera su šventine to meto atmosfera. Šios tematikos drabužiai itin tinka fotosesijoms, ekstravagantiškam sceniniam ar puošniam vakariniam įvaizdžiui. Dėvint žėrinčius drabužius, visuomet patariu atsargiai rinktis aksesuarus ir neperkrauti įvaizdžio – dažnai žėrinčio audinio drabužiai labai efektingi ir įvaizdžiui „užbaigti“ pakanka tinkamo makiažo, šukuosenos ar subtilių aksesuarų“, – pataria dizainerė.

Prabilus apie spalvas, dizainerė rekomenduoja jų nebijoti: „Iš tiesų, nėra spalvos kuri netiktų šventiniam drabužiui, todėl rekomenduoju visas spalvas, tačiau noriu pabrėžti, kad labai svarbu pasirinkti tą atspalvį, kuris jums labiausiai tinka prie odos, plaukų bei veido bruožų – juk tiek raudona, tiek mėlyna turi tiek variacijų, kad sunku jas visas ir suskaičiuoti.

Rekomenduoju nebijoti eksperimentuoti, rinktis ryškias spalvas ir taip mėgautis įvairiapusiu ryškiu gyvenimu. Na, o jei esate klasikos mėgėjai, niekuomet neprašausite su baltos, juodos ir raudonos spalvos deriniais“.

Ištikimiems juodai spalvai dizainerė taip pat neprieštarauja ir sako, kad būtent juodos spalvos derinį yra lengviausia paversti stilingu. „Jei juoda spalva geriausiai atspindi jūsų stilių, tai kodėl gi ne? Svarbiausia tinkamai suderinti juodos spalvos atspalvius ir audinių tekstūras.

Šventinė apranga

Stilizuojant juodos spalvos drabužius, patariu išskirti vieną aksesuarą: galbūt tai ryški ar įmantrios formos delninė, o gal žėrintys bateliai? Bet kuriuo atveju, derinys iškart tampa išskirtinis ir skoningas“, – patarimus žeria R. Rimgailaitė.

Smalsaujame, o ką gi dizainerė mano apie baltos spalvos drabužius žiemą? „Yra dvi kategorijos žmonių: vieni būtent šaltuoju metų laiku renkasi šviesius tonus, nes tai jiems asocijuojasi su žiema – sniegu, lengvumu, puošnumu ir kita dalis, kurie šviesių atspalvių prisibijo dėl jų nepraktiškumo ar sudėtingesnio derinimo žiemą. Mano nuomone, visi teisūs, nes viskas priklauso nuo asmeninio žmogaus stiliaus bei tinkamų šviesių drabužių siluetų pasirinkimo“.

Šventinė apranga

Na, o svarstančios ką šventei geriau rinktis – suknelę ar kelnes, Rimantė siūlo klausyti savo širdies ir paklusti tos dienos nuotaikai: „Anksčiau buvo manoma, kad moteris šventiškiau atrodys su suknele, tačiau laikams keičiantis, keičiasi ir taisyklės. Tiksliau dabar taisyklė viena, kad taisyklių nėra, todėl puikiai atrodysite ir pasirinkusi derinį su kelnėmis, ir su sijonu ar suknele. O gal net kelnes su sijonu viename derinyje? Tai būtų išties įdomu ir šiuolaikiška!“, – stiliaus idėjomis dalijasi dizainerė R. Rimgailaitė.

Šventinė apranga
Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama Delfi paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Delfi kaip šaltinį.
www.DELFI.lt